Užtikrintai čempionų titulo link žygiuojantis „Bayern“ nušlavė „Dusseldorf“ © AFP nuotr.

Šeštadienio vakarą sužaistos dar vienerios 29-ojo „Bundesliga“ turo rungtynės, kuriose užtikrintą pergalę iškovojo Miuncheno „Bayern“ klubas, namuose net 5:0 sutriuškinęs „Dusseldorf“.

Šeimininkai į priekį išsiveržė 15-ąją minutę, kai kamuolį į savo vartus nukreipė Mathiasas Jorgensenas, o 29-ąją minutę „Bayern“ pranašumą padvigubino po kampinio pasižymėjęs Benjaminas Pavardas.

43-ąją minutę „Bayern“ surengė puikų išpuolį, kurio smaigalyje atsidūręs Robertas Lewandowskis pradėjo „Dusseldorf“ triuškinimą. Tas pats lenkas 50-ąją minutę pridėjo dar vieną įvartį.

Vos po poros minučių tašką šiame mače padėjo jaunasis „Bayern“ talentas Alphonso Daviesas.

Po šios pergalės Miuncheno ekipos pranašumas prieš antroje vietoje esančią „Borussia“ padidėjo iki 10 taškų, tiesa, BVB šio turo rungtynes žais tik rytoj.