Už smirdančią frazę asistentui G.Pique gali sulaukti 12 rungtynių diskvalifikacijos

"Barcelona" gynėjui Gerardui Pique gali brangiai kainuoti nesuvaldytos emocijos.

Atsakomajame Ispanijos Supertaurės mače šeimininkų žaidėjas užsipuolė linijos teisėją ir pagrasino "apkakoti jo motiną".

Rungtynių arbitras 28 metų katalonui nedelsdamas parodė raudoną kortelę ir išsiuntė futbolininką į rūbinę.

Nuo antrojo kėlinio 57 minutės ne pilnos sudėties žaidusiam "Barcelonai" klubui nepavyko sukurti stebuklo ir Luiso Enrique auklėtiniai bendru rezultatu 1:5 nusileido Bilbao "Athletic" komandai.

Tiesa, G.Pique nelaimės tuo greičiausiai nesibaigs - pranešama, kad už linijos teisėjo įžeidimą jam gresia nuo 4 iki 12 rungtynių diskvalifikacija.