"Utenis" nugalėjo "Lietavą" ir iškovojo antrąją pergalę iš eilės

Be kelių starto sudėties žaidėjų rungtyniavęs Utenos „Utenis“ į savo sąskaitą įsirašė tris svarbius taškus „SMScredit.lt A lygos“ čempionate. Uteniškiai Aukštaitijos derbyje įveikė turnyro lentelės kaimynę Jonavos „Lietavą“ rezultatu 3:1 (1:1), saugesniu atstumu atitrūkdami nuo paskutinę vietą užimančio „Kauno Žalgirio“.

Komandoje debiutavę gynėjas Vitalijus Polianskis ir saugas Danielis Romanovskis prie „Utenio“ pergalės prisidėjo, atitinkamai, įvarčiu ir rezultatyviu perdavimu.

Aktyviai pradėję rungtynes „Utenio“ futbolininkai sulaukė žiūrovų plojimų po pirmosios pavojingos atakos, kai Kirilo Levšino smūgį galvą atrėmė Giedrius Kvedaras. Nors buvo užfiksuota nuošalė, tačiau aikštės šeimininkų nusiteikimas sulaukė įvertinimo.

Puolimo smaigalyje rungtyniavęs Savio pirmasis pagrasino uteniškių vartams. „Lietavos“ legionieriaus smūgis po perdavimo iš krašto nebuvo stiprus, tačiau Lukas Paukštė kamuolį sugavo tik antruoju bandymu. Vėliau Tomo Salamanavičiaus gražų smūgį blokavo po kojomis kritęs Aurimas Tručinskas.

Kėlinio viduryje  „Utenis“ išsiveržė į priekį po svečiams grubiai suklydus. Po perdavimo iš gilumos vartus palikęs G.Kvedaras nesugebėjo sėkmingai atmušti kamuolio. Atsimušęs nuo Aleksandro Šušnjaro nugaros jis atiteko Danieliui Romanovskiui. Komandos debiutantas nepagailėjo perdavimo šalia buvusiam Edgarui Mastianicai, kuriam beliko pataikyti į tuščius vartus.

Nepatenkintas blankiu pirmuoju komandos pusvalandžiu „Lietavos“ vyr. treneris netrukus į aikštę metė Lauryną Stonkų, atlikdamas taktinius pakeitimus sudėtyje. Puolėjui prireikė vos kelių minučių išlyginti rezultatą. Sulaukęs Tado Eliošiaus perdavimo, jonaviškis vienu lietimu nukreipė kamuolį į tinklą.

Antrojo kėlinio pradžioje „Utenis“ privalėjo dar kartą išsiveržti į priekį. Po perdavimo iš gilumos nuošalės išvengęs K.Levšinas iššoko prieš vartus, tačiau pataikė į virpstą. Netrukus G.Kvedarui teko gelbėti komandą po į baudos aikštelę įkirtusio E.Mastianicos smūgio.

Pakėlus kampinį, svečių gynybą dar sykį ištiko tragedija. Julius Aleksandravičius nepaliko kamuolio atskubėjusiam vartininkui ir nesėkmingai pabandė jį išmušti galva. Į kamuolį nepataikė ir A.Šušnjaras, o kilusiu gaisru pasinaudojęs Vitalijus Polianskis buvo tikslus savo debiutinėse rungtynėse Utenos komandoje.

„Lietava“ pralaimėti neketino. LPaukštei dusyk teko gelbėti komandą po labai pavojingų T.Eliošiaus ir L.Stonkaus smūgių, o kampinio metu, kilus gaisrui, kone nuo vartų linijos kamuolį atmušė Robertas Freidgeimas.

Padirbėti kėlinio viduryje vėl teko G.Kvedarui. Įžaidus baudinį, vartininkas atrėmė stiprų R.Freidgeimo smūgį. Tačiau jis nebegalėjo išgelbėti komandos, kai tas pats varžovas netrukus realizavo baudinį, skirtą už Dominyko Galkevičiaus žaidimą ranka baudos aikštelėje, bandant nutraukti Jevgenijaus Morozo šūvį. R.Freidgeimas nuo 11 m. žymos buvo tikslus antrose rungtynėse iš eilės.

Po trečiojo praleisto įvarčio svečiai atsigavo tik rungtynėms baigiantis ir L.Paukštė fantastišku šuoliu atrėmė puikų L.Stonkaus smūgį galvą į viršutinį vartų kampą. Vėliau jonaviškiai kėlė keletą kampinių, bet sušvelninti rezultato nepavyko.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
 • Azza

  Mldc utenis, pastate Lietava i vieta... Gal atsigaus utenoje futbolas.....

  • 0
 • Azza

  Mldc utenis, pastate Lietava i vieta... Gal atsigaus utenoje futbolas.....

  • 0
 • Azza

  Mldc utenis, pastate Lietava i vieta... Gal atsigaus utenoje futbolas.....

  • 0

Kitos naujienos