"Utenis" neturėjo šansų Latvijoje

Pirmose 2016 metų kontrolinėse rungtynėse Utenos „Utenio“ futbolininkai turėjo pripažinti BFC „Daugavpils“ futbolininkų pranašumą 1:4 (1:4). Rungtynes abi ekipos pradėjo apyligiai ir žaidimas daugiau vyravo aikštės viduryje.

Tačiau penkioliktąją rungtynių minutę šeimininkai pelnė pirmąjį rungtynių įvartį ir išsiveržė į priekį. Netrukus „Utenio“ ekipos žaidėjai prasižengė netoli savo baudos aikštelės, o BFC „Daugavpils“ išnaudojo standartinę padėtį ir aštuonioliktąją rungtynių minutę padvigubino rezultatą.

Įvarčiai pirmajame kėlinyje tęsėsi ir toliau. Dvidešimt trečiąją rungtynių minutę Robertas Freidgeimas po pakelto kampinio tiksliu smūgiu pelnė pirmąjį uteniškių rungtynių įvartį bei sušvelnino rezultatą. Tačiau jau kitoje atakoje šeimininkai pelnė trečiąjį savo įvartį ir rezultatas tapo 3:1.

Artėjant pirmajam rungtynių kėliniui į pabaigą Utenos ekipa dar kartą prasižengė netoli savo baudos aikštelės. Šeimininkai puikiu smūgiu nuginklavo „Utenio“ vartininką ir dar labiau padidino rezultatą. Į rūbinę komandos iškeliavo šeimininkams užtikrintai pirmaujant -  BFC „Daugavpils“ – Utenos „Utenis“ 1:4.

Antrajame kėlinyje žaidimas vyko aikštės viduryje bei abiems ekipoms pavojingesnių progų sukurti nepavyko. Utenos „Utenio“ gretose pasižymėjo Robertas Freidgeimas.

Kitas kontrolines rungtynes uteniškiai žais jau artėjantį šeštadienį, vasario 6 d. prieš FK „Taip“ ekipą. Rungtynių pradžia Fabijoniškių mokyklos stadione 15 val.