„Utenis“ lygiosiomis sužaidė su svečiais iš Latvijos
Į Uteną atvykę kaimynai iš Latvijos pirmi pelnė įvartį, bet pergalės neišsivežė. Utenos „Utenis“ – BFC „Daugava“ 1:1 (0:0).

Rungtynes uteniškiai pradėjo tokia startine sudėtimi: Pavelas Leusas, Robertas Freidgeimas, Valentin Jeriomenka, Linas Savastas, Edgaras Mastianica, Gabrielius Zagurskas, Jurijus Fliakas, Darius Kazubovičius, Mantas Fridrikas, Jurijus Vereščiakas, Ilja Tračynskis.

Pirmajame kėlinyje žaidimas vyko daugiau aikštės viduryje. Abi komandos pavojingų atakų nesukūrė ir į ilgąją pertrauką iškeliavo esant lygiam rezultatui: „Utenis“ – „Daugava“ 0:0.

Po pertraukos aikštėje pasirodė Erikas Vainoras pakeitęs L. Savastą, o vietoje I. Tračynskio pasirodė Mykolas Krasnovskis.

Antrojo kėlinio pradžioje uteniškiai bandė paspausti varžovus, bet pasižymėti nepavyko. Įpusėjus antrajam kėliniui V. Jeriomenką aikšteje pakeitė Vladimiras Sadocha. Toliau rungtynėse vyravo gynybinis futbolas ir nė vienai komandai pasižymėti bei sukurti pavojingų atakų. Artėjant rungtynėms į pabaigą, „Utenio“ ekipa persikėlė į varžovų aikštės pusę.

Vienoje iš atakų V. Sadocha turėjo puikią progą pasižymėti, bet kamuolys skriejo šalia svečių vartų. Tačiau netrukus svečiai surengė pavojingą ataką ir iš baudos aikštelės nuginklavo uteniškius bei išsiveržė į priekį. „Utenio“ futbolininkai netruko atsakyti įvarčiu: R. Freidgeimas galingu smūgiu iš 30 metrų atstumo išlygino rezultatą bei išplėšė lygiąsias uteniškiams kontrolinėse rungtynėse.

Utenos „Utenis“ – BFC „Daugava“ 1:1 (0:0).

Vienintelį įvartį „Utenio“ gretose pelnė R. Freidgeimas.

Utenos „Utenis“: Pavelas Leusas (87 min. Ronaldas Grižas), Robertas Freidgeimas, Valentin Jeriomenka (65 min. Vladimiras Sadocha), Linas Savastas (46 min. Erikas Vainoras), Edgaras Mastianica, Gabrielius Zagurskas, Jurijus Fliakas, Darius Kazubovičius (87 min. Kirilas Levšinas), Mantas Fridrikas, Jurijus Vereščiakas, Ilja Tračynskis (46 min. Mykolas Krasnovskis).

Į A lygos čempionatą uteniškiai sugrįš jau spalio 18 d. rungtyniaudami išvykoje su Marijampolės „Sūduvos“ ekipa.