"Utenis" baigė pasiruošimą naujajam sezonui

Utenos ekipa sužaidė paskutiniąsias kontrolines rungtynes pasirengimo etape

Šeštadienį, Kauno NFA stadione uteniškiais išsiskyrė taikiai su Jonavos „Lietavos“ futbolininkais 0:0 (0:0) ir užbaigė pasiruošimą 2016 metų sezonui.

Pirmoji pavojinga rungtynių ataka buvo surengta jau 5‘ minutę. Jonavos „Lietavos“ futbolininkai galėjo nubausti uteniškius, bet smūgis iš baudos aikštelės buvo nestiprus kurį sugavo „Utenio“ vartininkas.

Įpusėjus pirmajam rungtynių kėliniui uteniškiai turėjo panašią progą, kaip ir „Lietavos“ futbolininkai rungtynių pradžioje, bet smūgiuotą kamuolį varžovų vartininkas taip pat sugavo.

Artėjant pirmajam rungtynių kėliniui į pabaigą abi ekipos turėjo puikias progas pasižymėti. Arsenijus Buinickis smūgiavo šalia vartų. Tuo tarpu jonaviškių futbolininkas vienas prieš vieną neįveikė uteniškių vartininko.

Į Ilgąją pertrauką komandos iškeliavo esant lygiam rezultatui.

6‘ antrojo kėlinio rungtynių minutę Tomo Dombrauskio paleistas smūgis skriejo šalia virpsto.

56‘ rungtynių minutę Valentin Jeriomenko iš 25 metrų smūgiavo, bet varžovų vartininkas kamuolį nukreipė virš vartų.

Antrajame rungtynių kėlinyje kamuolio kontrolė priklausė uteniškiams, bet susikurtomis progomis pasinaudoti nepavyko.

Jonavos „Lietava“ – Utenos „Utenis“ 0:0.

Tai buvo šeštosios ir paskutiniosios „Utenio“ ekipos kontrolinės rungtynės pasiruošimo etape.

Uteniškiai per šį laikotarpį iškovojo dvi pergales prieš „Vyčio“ ir „Daugavpilio“ ekipas, du kartus sužaidė lygiosiomis su „Stumbro“ ir „Lietavos“ futbolininkais bei patyrė du pralaimėjimus prieš „Kauno Žalgirio“ ir „Daugavpils“ komandas.

Pirmąsias "SMScredit.lt A lygos" čempionato rungtynes Utenos „Utenio“ futbolininkai žais kovo 5 d. prieš „Kauno Žalgirio“ futbolininkus.