„Utenio“ treneris dovanų varžovams nebežada

Artėjantį sekmadienį „Utenio“ laukia dar viena akistata su „Jonavos“ komanda. Po 29-ojo turo rungtynių, kai „Utenis“ nusileido „Sūduvai“, o „Jonavą“ paskutinėmis žaidimo minutėmis palaužė „Trakai“, komandų pozicijos turnyro lentelėje nepasikeitė – 32 taškus turintis „Utenis“ yra penktoje vietoje, vienu tašku atsilikdamas nuo ketvirtoje vietoje esančio „Atlanto“ ir vienu tašku lenkdamas šeštoje likusią „Jonavą“.

„Utenio“ vyriausiasis treneris Davidas Campana, vertindamas keletą paskutinių rungtynių, teigė, kad yra patenkintas savo komandos progresu.

„Galėjome sužaisti geriau su „Sūduva“, nepaisant to, jog manau, kad tai, be abejonės, yra pajėgiausia lygos komanda, laimėjusi paskutines dešimt rungtynių, mušusi po penkis, o į čempionų vartus – tris įvarčius. Praėjusių rungtynių galutiniu rezultatu, žinoma, negaliu džiaugtis, tačiau džiaugiuosi už savo žaidėjus, kurie pademonstravo brandų žaidimą, – sakė D. Campana. – Mes ir toliau eisime šiuo keliu. Komandos žaidimas pastaruoju metu pastebimai pagerėjo, stabilizavosi, žaidėjai aikštėje įvertina situaciją. Nors neturime pakankamai laiko pailsėti ir pasiruošti rungtynėms su „Jonava“, išsigydyti skausmus, tačiau daugiau ar mažiau mes jau pažįstame būsimus priešininkus ir žinome kaip su jais žaisti“.

Trenerio vertinimu, paskutines tarpusavio rungtynes „Jonava“ laimėjo, nes suklydę „Utenio“ žaidėjai jai įteikė keletą „dovanų“.

Tačiau D. Campana akcentavo, kad jo komanda padarė išvadas ir jau sekančiose rungtynėse su „Stumbru“ žaidė atsargiau, o kartu labiau pasitikėdami savimi.

„Svarbu varžovams neteikti „dovanų“, nesuteikti lengvų galimybių įmušti, o patiems žaisti nesinervinant, neprarandant savitvardos, susikaupus, – sakė D. Campana. – Tai įgyvendinus, A lygoje tik kelios komandos gali mus nugalėti, tačiau „Jonavos“ tarp jų nėra.“

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos