"Utenio" ir "Kruojos" klubai užfiksavo unikalų šio sezono rezultatą (VIDEO)

Pakruojo „Kruojos“ ir Utenos „Utenio“ futbolininkai pirmieji šio sezono „SMScredit.lt A lygos“ rungtynes baigė be įvarčių. Dvikova tarp šių klubų baigėsi taikiai – 0:0. Pakruojiečiams pavyko nutraukti penkių iš eilės pralaimėjimų seriją.

Nuo pat rungtynių pradžios komandoms sunkiai sekėsi regzti atakas, tad vartininkai daug darbo neturėjo.

„Uteniui“ pavyko pasižymėti 10-ąją minutę, tačiau šoninis teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvartis nebuvo įskaitytas.

Kėlinio viduryje pavojingai iš toli į vartus smūgiavo Povilas Krasnovskis. Saugo smūgiuotas kamuolys skriejo visai šalia skersinio.

Uteniškiams koją pakišo ankstyvas keitimas, kai teko iš žaidimo išimti svarbų futbolininką Mindaugą Grigaravičių. Pakeitus šį krašto saugą, „Utenio“ žaidime dar labiau trūko aštrumo.

42-ąją minutę rungtynės pakrypo kiek netikėta linkme. Už visiškai nereikalingą smūgį varžovui iš aikštės buvo pašalintas rezultatyviausias šio sezono „Kruojos“ žaidėjas Tomas Birškys. Teisėjas nebuvo sužavėtas negarbingu saugo poelgiu, tad svečiams daugiau nei kėlinį teko žaisti mažumoje.

Vis dėlto po pertraukos vaizdas aikštėje ne itin pasikeitė. „Utenis“ turėjo akivaizdžią kamuolio kontrolės persvarą, tačiau ja pasinaudoti nepavykdavo.

„Kruojos“ futbolininkai patikimai gynėsi ir nevengė skubėti į kontratakas. Aktyviai rungtyniavęs Ričardas Beniušis ne kartą grasino šeimininkų vartams, bet veterano silpni smūgiai didesnių problemų Pavelui Leusui nesukėlė.

„Utenis“ priminė apie save tik pačioje dvikovos pabaigoje. Po perdavimo iš dešiniojo krašto Darius Kazubovičius smūgiavo galva, bet tiesiai į Martyną Matuzą. Netrukus iš toli laimę pabandė Erikas Vainoras, tačiau tai buvo viskas, ką šeimininkams pavyko sukurti.

„Kruojos“ ekipoje į aikštę po pertraukos sugrįžo traumą išsigydęs Darius Jankauskas. Taip pat „SMScredit.lt A lygoje“ debiutavo jaunasis Sigitas Olberkis.