Urugvajus tik rungtynių pabaigoje palaužė be M. Salah žaidusią Egipto rinktinę (VIDEO)

Pasaulio čempionate – itin dramatiška Urugvajaus pergalė. Antrajame A grupės susitikime Urugvajaus rinktinė tik rungtynių pabaigoje 1:0 palaužė Egiptą.

Šiose rungtynėse Egiptui nepadėjo 26-ąjį gimtadienį švenčiantis Mohamedas Salah. Gynybinį futbolą žaidusi Egipto rinktinė suteikė kelis šansus urugvajiečiams, tačiau šie pasižymėjo tik 89-ąją minutę, kai pergalingą įvartį įmušė Urugvajaus gynėjas Jose Gimenezas.

Pirmoje rungtynių dalyje nė viena ekipa nepasižymėjo pavojinga ataka, o žaidimas buvo ganėtinai klampus ir lėtas. Egipto rinktinė gausiomis pajėgomis gynėsi ir bandė kontraatakuoti, tačiau jiems nieko nesigavo.

Vienintelę progą Urugvajaus rinktinė pirmajame kėlinyje susikūrė po kampinio, tačiau Luizas Suarezas neišnaudojo idealaus šanso ir nepataikė į vartus iš kelių metrų atstumo. Abi komandos į pertrauką išėjo degant nuliams švieslentėje.

Progą pasižymėti L. Suarezas turėjo ir iškart prasidėjus antram kėliniui, tačiau šį kartą Egipto rinktinę gelbėjo vartininkas Mohamedas El Shenawy.

Dar vieną idealią progą turėjo L. Saurezas 74-ąją minutę, kuris gavo kamuolį vienas prieš vartininką, tačiau urugvajietis net neatliko smūgio ir bandė apsivaryti vartininką. Vis dėlto M. El Shenavy jį tiesiog paėmė į savo rankas ir užgesino dar vieną gaisrą prie savo vartų.

83-ąją rungtynių minutę egiptiečių vartininką tolimu smūgiu patikrino Edisonas Cavani. Tačiau ir šį smūgį M. El Shenawy atrėmė be didesnių problemų, kamuolį numušdamas už galinės linijos.

88-ąją minutę Urugvajų į priekį išvesti ir vėl galėjo tas patsE. Cavani, tačiau jo baudos smūgis skriejo į virpstą. Kamuolys atšoko tiesiai prieš vartus, tačiau prie jo pirmi buvo egiptiečiai, kurie dar kartą išnešė sveiką kailį. Vis dėlto tai truko neilgai.

Jau 89-ąją minutę Urugvajų sugebėjo į priekį išvesti tiksliu smūgiu galva pasižymėjęs J. Gimenezas, kuris ir tapo šio susitikimo herojumi.

Per likusį laiką labai pavojingų progų nesukūrė nė viena ekipa ir rungtynės pasibaigė sudėtinga Urugvajaus pergale.

Egiptas 0:1 Urugvajus
89‘ [0-1] J. Gimenez