Uraganiškai rungtynes pradėjusi Belgija sutriuškino Tunisą (VIDEO)

Belgijos rinktinė žengė didelį žingsnį aštuntfinalio link. Puikiai čempionatą pradėjusi Belgijos rinktinė antrosiose grupės rungtynėse 5:2 sutriuškino Tunisą ir į savo sąskaitą įsirašė dar tris taškus.

Belgai į priekį išsiveržė jau šeštąją minutę, kai Edenas Hazardas be problemų realizavo 11 metrų baudinį.

Belgija ties tuo nesustojo ir toliau kūrė vieną pavojingą progą po kitos.

Jau 16-ąją minutę po gero Drieso Mertenso perdavimo gerą progą turėjo Romelu Lukaku, kuris ją išnaudojo, įmuši antrą Belgijos įvartį ir savo trečiąjį šiame čempionate.

Tiesa, Tunisas taip lengvai pasiduoti nenorėjo ir jau po dviejų minučių rezultatą sušvelnino.

Po standartinės situacijos kamuolį į vartus galva nukreipė Dylanas Bronnas ir rezultatas tapo 1:2.

Nepaisant to, Belgija ir toliau kūrė itin pavojingas progas bei kėlė pavojų prie varžovų vartų po kiekvienos Tuniso klaidos aikštės viduryje.

Belgai galėjo padidinti savo persvarą pačioje kėlinio pabaigoje, tačiau R. Lukaku nespėjo prie kamuolio ir neuždarė perdavimo. Vis dėlto tas pats R. Lukaku sulaukė dar vieno šanso per pridėtą teisėjo laiką, o šį kartą nebeklydo ir dar kartą nuginklavo varžovų vartininką.

Po pertraukos dar kartą apie save priminė ir E. Hazardas. Belgas, po puikaus Kevino De Bruyne perdavimo, atsidūrė vienas prieš vartininką, jį apsivarė  ir pasiuntė kamuolį į tuščius vartus, o rezultatas tapo triuškinantis.

Kiek vėliau pats Tunisas buvo susikūręs kelias pavojingas progas, tačiau jų neišnaudojo.

O po keitimo Belgijos rinktinėje pasirodęs Michy Batshuayi tiesiog privalėjo mušti įvartį.

Kartą kamuolį nuo linijos po M. Batshuay smūgio numušė gynėjas. Vėliau futbolininkas iš kelių metrų pataikė į skersinį, o dar vėliau iš arti smūgiavo tiesiai į vartininką.

Vis dėlto 90-ąją minutę M. Batshuayi sulaukė dar vieno šanso ir šį kartą jis jo nešvaistė. Po puikaus U. Tielemanso perdavimo M. Batshuayi pasiuntė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo nepadorus.

90‘ [5-1] M. Batshuayi
90+3' [5-2] W. Khazri