Ukrainos treneris: vakar buvo viena tų dienų, kai viskas nesiseka © Pool via REUTERS nuotr.

Kova dėl tiesioginio kelialapio į EURO 2020 aštuntfinalį. Tokia buvo C grupėje vykusios Ukrainos ir Austrijos akistatos kaina. 21-ają rungtynių minutę turėjusiems traukti kamuolį iš savųjų vartų, ukrainiečiams teko pripažinti austrų pranašumą rezultatu 1:0. Nors pralaimėjusi, Ukraina vis dar turi galimybių patekti į kitą etapą kaip viena geriausių trečiąją vietą savo grupėje užėmusių komandų, bet tam turi palankiai susiklostyti rezultatai kitų grupių dvikovose.

Ukrainos rinktinės vyriausiasis treneris Andrėjus Ševčenka komentavo pralaimėjimo priežastis:

„Labai sunkios rungtynės, ypač fiziškai. Pralaimėjome individualias dvikovas ir padarėme nemažai klaidų. Žiūrėdamas į savo žaidėjus, mačiau aikštelėje komandą, kuriai trūko energijos. Tiesa, antrame kėlinyje situacija kiek pagerėjo, tačiau vakar buvo viena tų dienų, kai viskas nesiseka.“

„O kai susiduri su tokia situacija anksčiau ar vėliau prisidarai sau bėdų. Pralaimėjome kovą ir aikštės viduryje, ir kraštuose. Vėliau praleidome įvartį ir nesugebėjome „sugrįžti“ į rungtynes,“ - pridūrė treneris.