Ukrainos čempionais tapo "Shakhtar" © Eurofootball.lt
Ukrainos čempionais antrus metus iš eilės tapo Donecko "%c00145" futbolininkai, sekmadienį papildomose rungtynėse 2-1 palaužę Kijevo "%c00137" vienuolikę.

Pergalingą įvartį per pratęstimą įmušė Nigerijos rinktinės puolėjas Julius Aghahowa. Pagrindinis rungtynių laikas pasibaigė 1-1: "Shakhtar" pirmavo po 59 minutę rumuno Cipriano Maricos įmušto įvarčio, tačiau po dvidešimties minučių rezultatą išlygino po keitimo aikštėje pasirodęs brazilas Rodolfo.

Tai buvo antras abiejų klubų susitikimas per savaitę - trečiadienį abi komandos paskutiniame Ukrainos čempionato ture sužaidė lygiosiomis 2-2 ir čempionatą baigė turėdamos po 75 taškus, todėl teko žaisti papildomas rungtynes.

Sekmadienio dvikovai teisėjavo FIFA teisėjas iš Slovakijos Lubošas Michelis, prieš rungtynes pakeitęs anglą Steve`ą Bennettą, kurio nepageidavo "Shakhtar".

"Dinamo" ir "Shakhtar" dominuoja Ukrainos futbole nuo pat 1991-ųjų, kai iširo Sovietų Sąjunga. "Dinamo" laimėjo Ukrainos pirmenybes 1993-2001 bei 2003 ir 2004 metais, o "Shakhtar" - 2002 ir 2005 metais.