UEFA taurės ketvirtadienio rungtynių apžvalga © Eurofootball.lt
"%c00064" - "%c00004"

"Bordeaux" futbolininkams norint patekti į UEFA taurės pusfinalį šiandien reikia pergalės namie, nes laimėti išvykoje prieš ispanus bus labai sunku. "Valencia" futbolininkai laikomi vienais šio turnyro favoritų. Sunkiai įveikę "Genclerbirligi" aštunfinalyje ispanai pasistengs parodyti geresnį žaidimą ir iškovoti abi pergales. Visgi "Valencia" žais nepilnos sudėties. Dėl traumų negalės žaisti 3 svarbūs komandos žaidėjai: saugai %p00193, %p00180, bei puolėjas %p00190. Ispanijos čempionate "Valencia" užima antrą vietą, o Prancūzijoje "Bordeaux" yra vos vienuoliktas ir pastaruoju metu nežaidžia geriausio savo futbolo, kurio reikės norint įveikti "Valencia".

Numatomos startinės sudėtys:
Bordeaux: Rame - Jemmali, Caneira, Planus, Jurietti - Mavuba, E.Costa, Riera - Celades, Francia - Chamakh

Valencia: Canizares - Garrido, Ayala, Marchena, Carboni - Rufete, Albelda, Sissoko, Canobbio - Oliveira, Mista


"%c00119" - "%c00086"

Kiek netikėtai ašuntfinalyje eliminavę "%c00006" klubą, "Celtic" futbolininkai turi neblogą šansą pakartoti pernykštį savo žygį, bei pasiekti UEFA taurės finalą. Tiesa įveikus "Villareal" jų dar lauktų pusfinalio barjeras. Šiandienos rungtynės ispanams "Celtic park" stadione bus labai sunkios. Juk jame krito tokios komandos kaip "Barcelona". Vistik praeito savaitgalio rungtynės šiame stadione vos nesibaigė tragiškai šeimininkams. Škotijos čempionato rungtynėse "Hearts" pirmavo prieš "Celtic" 2:0, bet persvaros neišlaikė ir rungtynės baigėsi 2-2. "
Villareal" Ispanijoje dabar užima 11-ą vietą, o "Celtic" Škotijoje - 1-ąją.

Numatomos startinės sudėtys:
Celtic:
Marshall; McManus, Varga, Balde, McNamara, Agathe, Lambert, Lennon, Thompson, Larsson and Sutton.

Villarreal:
Reina, Venta, Coloccini, Alvarez, Arruabarrena; Jose Mari, Battaglia, Josico, Roger, Riquelme and Sonny Anderson.


"%c00128" - "%c00046"

"Newcastle" vedami veterano, tačiau puikiai žaidžiančio, Alano Shearerio (%p02396) išvykoje bandys įveikti olandus. Įdomi bus dvikova tarp M.Kežmano iš "PSV" bei jau minėto A.Shearerio. "Newcastle" futbolininkams, ko gero svarbiausias turnyras vistik yra Anglijos "Premier" lyga, kuriame jie yra penkti. Kaip žinote kitamet į Čempionų lygą deleguojamos 4-ios stipriausios Anglijos komandos. "PSV" Olandijos čempionate yra antroje vietoje.

"%c00071" - "%c00037"

Šių metų sezonas "Inter" klubui prastas. Visą Italijos futbolą toliau krečia finansinė krizė neleidžianti klubams parodyto to, ką jie gali. Čempionų lygoje itališkų klubų nebėra. UEFA taurėje liko vienintelis "Inter". Tačiau jų taurės laimėjimo perspektyvos miglotos. Jau ketvirtfinalyje jų laukia "%c00045" skriaudikas "Marseille" klubas. Visgi prancūzai savo šalies čempionate yra vos šeštoje vietoje. "Inter" Italijoje taip pat šeštas. Tačiau, Marselio ekipa yra beabejo įveikiamas varžovas italų futbolo grandams.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...