„Chelsea“ iškovojo UEFA Supertaurę © AFP nuotr.

Trečiadienį Belfaste įvyko UEFA Supertaurės rungtynės.

Pergalę ir Supertaurės trofėjų iškovojo Londono „Chelsea“ futbolininkai, kurie po 11 metrų baudinių serijos palaužė „Villarreal“.

„Chelsea“ nuo pat mačo pradžios perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas, o pirmasis įvartis krito 27-ąją minutę, kai pasižymėjo Hakimas Ziyechas.

Tas pats marokietis pirmojo kėlinio pabaigoje dėl peties traumos buvo priverstas palikti aikštę.

Antrajame kėlinyje „Villarreal“ gerokai suaktyvėjo ir sukūrė keletą pavojingų momentų prie varžovų vartų. Galų gale tai davė vaisių ir 73-ąją minutę rezultatą išlygino Gerardas Moreno.

Po praleisto įvarčio „Chelsea“ vėl perėmė iniciatyvą, tačiau pagrindinis mačo laikas baigėsi lygiosiomis ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Per papildomą pusvalandį komandos pasižymėti nesugebėjo, todėl nugalėtojai paaiškėjo 11 metrų baudinių serijoje.

Įdomu tai, kad pačioje pratęsimo pabaigoje Thomasas Tuchelis nusprendė į aikštę išleisti atsarginį vartininką Kepą. Ispanas pateisino trenerio pasitikėjimą bei atrėmė du varžovų smūgius, o „Chelsea“ baudinių serijoje triumfavo rezultatu 6:5.