UEFA skyrė nuobaudą "Roma" klubui © Eurofootball.lt
Europos futbolo asociacijos (UEFA) disciplinos komitetas antradienį posėdžiavo ir nusprendė už incidentą, įvykusį rungtynėse prieš Kijevo "%c00137", "%c00028" klubui įskaityti techninį pralaimėjimą, bei į dvejas rungtynes namuose neįleisti žiūrovų.

Šis incidentas įvyko per Čempionų lygos B grupės susitikimą Romos olimpiniame stadione: kai buvo paskelbta kėlinio pabaiga, į išeinančio iš aikštės A.Frisko galvą pataikė iš tribūnų mestas žiebtuvėlis ir teisėją sužeidė. Tada arbitras nusprendė nutraukti rungtynes, kuriose po pirmo kėlinio svečiai pirmavo rezultatu 0-1.

Buvo manoma, kad dėl minėtojo incidento "Roma" klubas nebegalės šį sezoną Čempionų lygos mačų žaisti namuose, ar netgi gali būti visiškai pašalintas iš turnyro, tačiau UEFA nusprendė apsiriboti kiek švelnesne bausme.

Pirmiausia, pergalė rungtynėse bus įskaityta "Dinamo" ekipai, o lapkričio 3-ąją ir gruodžio 8-ąją "Roma" namų susitikimus su atitinkamai "Bayer" ir "Real" klubais žais už uždarų durų. Be to, raudoną kortelę mače gavęs P.Mexesas diskvalifikuotas dvejoms rungtynėms.

Apeliaciją dėl komisijos sprendimo Italijos sostinės klubas gali pateikti iki šio penktadienio, rugsėjo 24-osios vidurnakčio.