U–19 rinktinė buvo sutriuškinta, bet pelnė įvartį © lff.lt nuotr.

Bulgarijoje startavo UEFA Europos merginų čempionato atrankos B lygos turnyras. Lietuvos rinktinė pirmose rungtynėse patyrė pralaimėjimą 1:5 aikštės šeimininkėms.

Pirmajame kėlinyje bulgarėms pavyko pelnyti du įvarčius po kampinių, kuomet kamuolį į lietuvių vartus nukreipė Vanesa Ivanova. Lietuvių progą pasižymėti sukūrė Meida Proscevičiūtė, tačiau jos smūgis 13 minutę skriejo šalia pat vartų.

51 rungtynių minutę Meidos Proscevičiūtės smūgį atrėmė bulgarių vartininkė. Paskiau varžovės padidino savo persvarą, pelnydamos tris įvarčius nuo 65 iki 69 minutės.

Per pridėtą rungtynių laiką Dovilė Dockaitė pelnė mūsiškių įvartį, tad dvikova pasibaigė rezultatu 1:5.

Kitose grupės rungtynėse Graikijos merginų rinktinė 7:0 pranoko Kazachstano bendraamžes. Su graikėmis Tatjanos Veržbickajos treniruojama rinktinė susitiks spalio 23 dieną Dobričiaus mieste.

Rungtynių statistika: Lietuva – Bulgarija 1:5 (0:2)

Albenos pirmoji aikštė, teisėja – Neslihan Muratdagi (Turkija)

Įvarčiai: 90+1 min. Dovilė Dockaitė (Lietuva); 27 ir 30 min. Vanesa Ivanova, 65 min. Jana Jordanova, 67 min. Dimitra Ivanova, 69 min. Nadežda Ivanova (Bulgarija)

Įspėtos: 90+5 min. Iveta Inčytė (Lietuva); 28 min. Emanuela Naidenova (Bulgarija)

Lietuvos merginų U-19 rinktinės sudėtis: Ineta Šukštulytė, Laura Kubiliūtė, Alina Špakovskaja, Austė Bernotaitė, Donata Švarcaitė (81 min. Neonila Ivanovskaja), Tereza Romanovskaja, Dovilė Dockaitė, Rusnė Makarevičiūtė, Eitvydė Partikaitė (81 min. Iveta Inčytė), Meida Proscevičiūtė (82 min. Skaistė Petrauskaitė), Erika Šupelytė (21 min. Ligita Toropovaitė, 67 min. Deimantė Bikutė). Atsargoje: Gabrielė Vildžiūnaitė, Adriana Alekberovaitė, Evelina Ščerbavičiūtė, Gintarė Raznauskaitė.