U–17 rinktinė tik antrajame kėlinyje buvo sutriuškinta čekų © lff.lt nuotr.

Lietuvos vaikinų iki 17 metų rinktinė patyrė antrą pralaimėjimą 2022 m. Europos čempionato antrankos turnyre.

Rygoje vykusią 2-osios grupės dvikovą Rolando Džiaukšto treniruojama Lietuvos rinktinė pralaimėjo rezultatu 0:4.

Pirmasis susitikimas net 0:8 buvo pralaimėtas švedams (nuoroda).

Čekams pirmajame kėlinyje pavyko kartą pralaužti Lietuvos rinktinės gynybą, pasižymėjus 25 minutę po baudos smūgio.

Nors lietuviai, lyginant su pirmosiomis rungtynėmis, demonstravo drausmingesnę gynybą ir mėgino kurti atakas, tačiau jiems nepavyko išlyginti rezultato. Mūsiškių smūgius į čekų vartų plotą atliko Romualdas Jansonas ir Nidas Vosylius.

Lemiama tapo atkarpa nuo 71 iki 77 minutės, per kurią čekai pelnė tris įvarčius ir išsprendė užduotį pelnyti tris taškus.

Jelgavoje rugsėjo 29 dieną lietuviai sužais paskutines šios grupės rungtynes prieš atrankos turnyro šeimininkus latvius.

Rungtynių statistika: Čekija – Lietuva 4:0 (1:0)

Arkadijos sporto bazė, teisėjas – Henrik Nalbandian (Armėnija)

Įvarčiai: 25 min. David Planka, 71 min. Adam Pudil, 73 ir 77 min. (iš baudinio) Jan Buryán (Čekija)

Įspėti: 60 min. Roman Horák, 90+4 min. Matěj Žitný (Čekija); 71 min. Nojus Grudis, 77 min. Džiugas Čečkauskas (Lietuva)

Lietuvos vaikinų U-17 rinktinės sudėtis: Vilius Šivickas (79 min. Klaidas Laukžemis), Regnar Krot, Marius Burkert, Motiejus Šapola, Martynas Šetkus, Džiugas Čečkauskas, Nojus Grudis, Kipras Olšauskas (79 min. Ernestas Gudelevičius), Artiom Kočerga (86 min. Juozas Radavičius), Matas Miškinis (66 min. Kristoferis Banevičius), Romualdas Jansonas (79 min. Nidas Vosylius). Atsargoje: Vykintas Bazys, Simas Civilka, Tomas Stelmokas, Matas Škarna.