U15 rinktinė pateko ir po slovėnų volu © lff.lt

Kroatijoje tęsiasi UEFA „Development“ turnyras, skirtas suteikti tarptautinių rungtynių patirties 2010 metais gimusiems žaidėjams.

Antrajame ture Zagrebe susitiko Slovėnijos ir Lietuvos vaikinų U15 rinktinės. Šiose rungtynėse pirmą įvartį 31 minutę pelnė Jokūbas Žebrauskas, tačiau slovėnai pirmo kėlinio pabaigoje persvėrė rezultatą savo naudai – 3:1. Kitame kėlinyje varžovai įmušė dar tris įvarčius ir laimėjo rezultatu 6:1.

Pirmadienį lietuvių lauks paskutinė dvikova su Airijos bendraamžiais. Rungtynės Zagrebo NK „Nur“ stadione prasidės 17.30 val.

Rungtynių statistika: Slovėnija U15 – Lietuva U15 6:1 (3:1);

Zagrebo NK „Nur“ stadionas, teisėjas – Filip Barišić (Kroatija);

Įvarčiai: 34 min. Marius Chiriac, 41 min. Vid Mächtig Kožlin, 42 min. Nejc Roman Leljak, 67 ir 83 min. Liam Kos, 74 min. Tim Ružnić (Slovėnija); 31 min. Jokūbas Žebrauskas (Lietuva);

Įspėti: 35 min. Leo Pisar, 72 min. Anže Grabljevec (Slovėnija); 70 min. Tomas Veikutis (Lietuva);

Lietuvos vaikinų U15 rinktinės startinė sudėtis: Augustas Ruginis, Vakaris Sungaila, Lukas Štilinis, Nojus Vyšniauskas, Tomas Veikutis, Džiugas Vyšniauskas, Artiom Novikas, Kristupas Liutvinas, Jonas Pocevičius, Rokas Paulauskas, Jokūbas Žebrauskas.