U-19 rinktinė nugalėjo Armėnijos bendraamžius

Jerevane sužaistos antros draugiškos rungtynės tarp Armėnijos ir Lietuvos bendraamžių. Lietuviams pavyko antrajame kėlinyje persverti rezultatą savo naudai ir laimėti rezultatu 2:1.

Pirmajame kėlinyje abi ekipos mėgino kurti savo progas kombinaciniu žaidimu, visgi vienintelis įvartis krito po baudinio. 28 minutę buvo užfiksuota vartininko Filipo Turčinavičiaus pražanga, o teisėjo skirtą baudinį realizavo Arajikas Elojanas.

Lietuviai perėmė žaidybinę iniciatyvą antrajame kėlinyje ir 67 minutę išlygino rezultatą. Po Emilio Andriuškevičiaus reido kamuolį į savus vartus nukreipė Mheras Kankanianas.

Pergalę lietuviams suteikė 76 minutę suteikė Domanto Šlutos įvartis po kampinio.

Aikštės šeimininkai nuo 40 minutės žaidė dešimtyje, už pelnytą raudoną kortelę pašalinus Armeną Sargsianą. 90+4 minutę už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas Martynas Džiugas.

Tomo Ražanausko treniruojama rinktinė toliau ruošis Europos čempionato atrankai. Lietuvos vaikinų U-19 rinktinė rugsėjo 21–27 dienomis rungsis atrankos 6-oje grupėje su Austrijos, Rumunijos ir Latvijos rinktinėmis.

Preliminari rungtynių statistika: Armėnija U-19 – Lietuva U-19 1:2 (1:0)

Jerevanas, FFA futbolo akademijos stadionas

Įvarčiai: 29 min. iš baudinio Arajik Elojan, 67 min. į savus vartus Mher Kankanian (Armėnija); 76 min. Domantas Šluta (Lietuva)

Lietuvos vaikinų U-19 rinktinės sudėtis: Filip Turčinavičius, Džiugas Aleksa, Eduardas Jurjonas, Naglis Paliušis (26 min. Augustas Grabažis), Kajus Bička (46 min. Martin Perveinis), Martynas Džiugas, Denis Ževžikovas (46 min. Domantas Šluta), Kajus Beršta (46 min. Nojus Lukšys), Marius Skirmantas (85 min. Martynas Šetkus), Nedas Klimavičius (78 min. Nidas Vosylius), Emil Andriuškevič. Atsargoje: Rimvydas Kiriejevas, Dariuš Stankevičius, Domas Slendzoka.