U-18 vaikinų rinkinė pralaimėjo ir gruzinams

Lietuvos vaikinų iki 18 metų rinktinė pabaigė pasirodymą Minsko tarptautiniame „Development Cup" turnyre. Paskutinėse rungtynėse Roko Garasto auklėtiniai susitiko su bendraamžiais iš Gruzijos. Pirmajame kėlinyje pelnė lietuviai įvartį, tačiau antrajame nusileido 1:2 bei užėmė 8 turnyro poziciją.

Rungtynių pradžioje abi komandos nesurengė konstruktyvesnių atakų. Gruzinams sunkiai sekėsi įveikti lietuvių gynybą, o tris smūgius link mūsų vartų užtikrintai sučiupo Pijus Petkevičius. 27 minutę, po lietuvių kombinacijos kairiu kraštu, kamuolys pasiekė Mantą Rusį, tačiau saugo smūgiuotas kamuolys skriejo aukščiau vartų.

Varžovai mėgino prispausti lietuvius kėlinio pabaigoje, tačiau 36 min. praleido lietuvių įvartį. Po kontratakos dešiniuoju kraštu Domantas Vitkus išvedė mūsiškius į priekį. 38 min. gruzinai turėjo puikią progą išlyginti rezultatą, tačiau narsiai sužaidęs P. Petkevičius su gynėjais blokavo varžovų smūgį iš artimos distancijos.

Antrą kėlinį komandos pradėjo aktyviai atakuodamos, o 46 min. gruzinai sugebėjo išlyginti rezultatą. Situacija lietuviams susikomplikavo 57 min., kai varžovai realizavo baudos smūgį. Per likusį rungtynių laiką varžovai atlaikė lietuvių spaudimą ir išsaugojo rezultatą 1:2. Lietuviai finišavo aštunti 12-os komandų turnyre.

Rungtynių statistika

Lietuva U-18 - Gruzija U-18 1:2 (1:0)
Minsko maniežas, 100 žiūrovų
Teisėjas - S. Lobacevič (Baltarusija)
Įvarčiai: 36 min. Domantas Vitkus (Lietuva); 46 min. Luka Silagadze, 57 min. Jaba Kasrelišvili (Gruzija)
Įspėtas: 79 min. Germanas Daškevičius (Lietuva)

Lietuvos U-18 vaikinų rinktinės sudėtis: Pijus Petkevičius, Matas Voronko, Tadas Paulikas, Deividas Skaržauskas, Arnas Borodinas (53 min. Germanas Daškevičius), Mantas Rusys, Edgaras Utkus (59 min. Paulius Golubickas) Domantas Vitkus, Džiugas Raudonius, Matas Radžiukynas, Žygimantas Urbietis.