"Twente" pašalinta iš "Eredivisie" čempionato

Trečiadienį buvo oficialiai pranešta, jog dėl finansinių problemų iš „Eredivisie“ čempionato pašalinta „Twente“ ekipa.

Tai ne pirmojo bausmė, kurios ši komanda susilaukia dėl finansinių problemų – klubui šį sezoną buvo atimti trys taškai, o praėjusio sezono metu jie tokios bausmės susilaukė du kartus. Dabar Olandijos futbolo federacija nusprendė imtis rimtesnių veiksmų ir išsiuntė „Twente“ į antrąjį pagal pajėgumą šalies divizioną.

Tokia bausmė buvo pavadinta „antros galimybės suteikimu“, o ji toli gražu nebuvo pati blogiausia, kurios ši komanda galėjo tikėtis. Buvo pasirodę pranešimų, jog licenzijavimo komitetas galėjo apskritai neleisti šiai ekipai rungtyniauti šalies čempionatuose, o tai būtų reiškę „Twente“ bankrotą.

Beje, „Twente“ pašalinimas iš lygos pakeitė komandų, kurios užėmė paskutines tris vietas „Eredivisie“ pirmenybėse, galimybes likti lygoje. „Willem II“ ir „De Graafschap“ dabar kovoja dėl išlikimo atkrintamosiose varžybose, tačiau net ir vienai iš šių komandų pralaimėjus lemiamą seriją, ji išliktų lygoje ir užimtų „Twente“ vietą. Taip pat teigiama, jog jei finalinėse rungtynėse šios komandos laimės ir taip išsaugos savo vietą lygoje, su aukščiausiuoju divizionu nereikės atsisveikinti ir paskutinę vietą užėmusiai „Cambuur“ ekipai, kuriai praėjusį sezoną atstovavo lietuvis Vytautas Andriuškevičius.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...