Turnyrinės lentelės kaimynų dvikovoje - "Hoffenheim" pergalė (VIDEO)

Penktadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse startavo 26-asis turas.

Pirmoji akistata įvyko šalies sostinėje, kur vietos Berlyno "Hertha" priėmė "Hoffenheim" futbolininkus. Turnyrinės lentelės kaimynų dvikovoje pergalę rezultatu 3-1 pasiekė svečiai.

32-ąją minutę "Hertha" įsiveržė į priekį, tačiau jau po septynių minučių rezultatas buvo išlygintas nuo 11 metrų žymos. Antrajame kėlinyje šeimininkai liko žaisti dešimtyje, o tuo netruko pasinaudoti svečių komanda.

76-ąją minutę Niklas Sule išvedė "Hoffeinheim" į priekį, o pergalę rungtynių pabaigoje užtvirtino dubliu šioje akistatoje išsiskyręs Andrejus Kramaričius.

"Hoffenheim" po pergalės bent laikinam pakilo į trečiąją poziciją ir už savo nugaros paliko Dortmundo "Borussia". "Hertha" su 40 taškų lieka penktoje pozicijoje.

"Hertha" 1 - 3 "Hoffenheim"
32' [1 - 0] P. Pekarik
39' [1 - 1] A. Kramarič (11 m. baudinys)
76' [1 - 2] N. Sule
86' [1 - 3] A. Kramarič
58' M. Mittelstaedt ("Hertha") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10256557" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>