Turnyre JAV triumfavo "Man Utd" komanda (VIDEO)

Majamyje (JAV) pasibaigė aštuonių komandų kontrolinis Čempionų taurės turnyras, kurio nugalėtoju tapo „Manchester United“ klubas, finale 3:1 (0:1) palaužęs „Liverpool“.

Po pirmojo kėlinio situaciją kontroliavo „Liverpool“, kurį 14-ąją minutę 11 metrų baudiniu į priekį išvedė Stevenas Gerrardas. Baudinį komandai uždirbo pražanga baudos aikštelėje sustabdyas Raheemas Sterlingas.

Sužaidus kiek daugiau nei pusę valandos R.Sterlingas baudos aikštelėje krito dar kartą, tačiau teisėjas antro baudinio neskyrė.

Antrojo kėlinio pradžioje tas pats R.Sterlingas neiš naudojo labai puikios progos pasižymėti ir „Liverpool“ greitai buvo nubaustas.

55-ąją minutę įvartį įmušė kapitono raištį vilkėjęs Wayne'as Rooney, o 57-ąją minutę antrą įvartį įkalė Juanas Mata.

Jesse Lingardas jau 88-ąją minutę įmušė trečią įvartį ir užtvirtino „Raudonųjų velnių“ pergalę.

Abi komandos dabar grįš į Angliją, kur rugpjūčio 16 dieną startuoja „Premier“ lygos čempionatas. Pirmąją dieną „Manchester United“ namie priims „Swansea City“, o „Liverpool“ žais su „Southampton“.

15min.lt

• HeatPool

Bet jus irgi turit pripazint kad Liverpooliui truko Lallanos, Markoviciaus, Sturridgo,Dejan Lovreno, Flanagano, nu , o manchesteriui truko ummm ohhh Van persieo ir wsio

• -5
  • LVG
    HeatPool

O as sakiau kad MU blogiau zaide? As nieko panasaus nesakiau tesiog, rezultatas parodo kas ta vakara buvo geresne komanda. Tai buvo MU.

Tai kam ta neapykanta sakant " pasidziaukit pirma ir paskutime taure si sezona" ? Niekas nezino kaip si sezona visiems seksis,tad negali to teigti,kad cia paskutine taure. Buk biski paprastesnis 😃

• +7
  • HeatPool
    Montanas

HeatPool bet tu nemoki pripazinti,kad MU geriau atrode nei poolis,is kart gasdini,kad cia paskutine taure,kad vel nieko nepasieksim ir panasiai. Nesi tikras Liverpool fanas,nes tikri tavo klubo fanai sveikina MU su pergale,su graziu zaidimu,o tu is kart panieka seji..gaila man taves zmogau..

• Pirma

kelini gal dar ir Liverpoolis geriau atrode, bet antram MU visa galva buvo geresni. Beje, kartais ju zaidimas primine Barcos. Zodziu, antras kelinys tikrai grazus ir idomus buvo, su pergale visus MU sirgalius!!!

• +18
  • Montanas

Na HeatPool kas sakiai sia taure paims,a?Liverpool? Grizk i realybe MU antrame kelinyje parode savo galia..Kolegos pripazinkime,kad MU su LVG atrodo visai kitaip,nei prie Deivyduko..ir kaip jus nekenciantys velniu,LVG ir su medziais moka zaisti..tad laukiam premier lygos staro..sveikinimai MU fanams su grazia pergale!!!

• +22
  • The Kop

Saunuoliai, su pergale. Mu grizta i vezes. Nemaciau visu rungtyniu, dirbau, maciau kokiu 15 min, tai tikrai MU geriau atrode. Tikiuosi , kad BR paims dar koki gera puoleja, nes sturridge vienas tikrai nieko nepatrauks, o lambert kaip ir aspas vieta atejo, tai mums kaip ir reikia puolejo.

• +11
  • BVB09

Na troliai, heiteriai ir visokie Dipsiai, Heatpool ir etc., pirmyn nesąmonių rašinėti, kad čia tik septintarūšis turnyras, kad kitos komandos nesiplėšė ir leido žaisti dublerių dublerių dubleriams. Lokite lokite, kad MU kovos dėl išlikimo, kad nebus auksčiau 7 vietos, kad tvarkaraštis geresnis nei MC. Gal komanda ir nelaimės lygos titulo, bet kad dėl top4 vietos pakovos, tai tikrai.

• +9
  • Zebras

Nekalbant apie tai, kad šitas tekstas yra pasityčiojimas iš lietuvių kalbos, dar norėtųsi autoriaus paklausti - nuo kada įvarčiai "kalami"?