„TurboTransfers“ nugalėjo „Akmenės“ ekipą, „Vytis“ triumfavo Vilniuje

Antrajame Optibet Futsal A lygos rate pirmąsias rungtynes sužaidė Vilniaus „TurboTransfers“ ir SC „Akmenė“. Praėjusiais metais dėl vietos atkrintamosiose kovoję klubai vėl turėjo atkaklų mūšį, kurį rezultatu 3:2 laimėjo namuose žaidęs „TurboTransfers“.

Pirmąjį mačo kėlinį laimėjo „TurboTransfers“ ekipai. Gajus Kulbis šią komandą išvedė į priekį 7 minutę.

15 minutę rezultatą išlygino Vytautas Mituzas, tačiau prieš pat pertrauką Justas Gulbinas įmušė antrąjį „TurboTransfers" įvartį.

Antrajame kėlinyje turėjo praeiti dešimt minučių, kol žiūrovai vėl išvydo įvartį. Šįkart pirmi pasižymėjo svečiai iš Naujosios Akmenės, o rezultatą išlygino Rokas Gedminas.

Visgi kėlinio pabaigoje jau minėtas Justas Gulbinas įmušė dar vieną įvartį ir „TurboTransfers“ įsiveržė į priekį.

Atmosfera rungtynėse kaito, jų pabaigoje raudoną gavo „TurboTransfers“ vartininkas Marius Šalkauskas, tačiau jo ekipa persvaros neiššvaistė ir šventė pergalę.

Po šios pergalės „TurboTransfers“ ekipa aplenkė tą patį „Akmenės“ klubą bei pakilo į penktą vietą.

„TurboTransfers“ 3 : 2 „SC Akmenė“

7’ [1 : 0] Gajus Kulbis
15’ [1 : 1] Vytautas Mituzas
19’ [2 : 1] Justas Gulbinas
30’ [2 : 2] Rokas Gedminas
37’ [3 : 2] Justas Gulbinas
40’ Marius Šalkauskas („TurboTransfers“) – raudona kortelė

Sekmadienio vakarą Vilniuje buvo sužaistos paskutinės dešimtojo turo Optibet Futsal A lygos rungtynės. Jose VDA komanda priėmė šalies čempionę FK „Vyčio“ ekipą, kuri sostinę paliko pergalingomis nuotaikomis, nes laimėjo rezultatu 3:1.

Įvarčiai pradėjo kristi jau mačo pradžioje. Antrą rungtynių minutę pasižymėjo Albertas Voskunovičius ir Lukas Sendžikas, o „Vytis“ įsiveržė į priekį 2:0.

VDA gan greitai atsakė įvarčiu, kuomet 5 minutę pasižymėjo buvęs „Bekento“ puolėjas Paulius Sakalis.

Po tokio įvarčių lietaus atėjo tikras štilis, kuris tęsėsi iki pat kėlinio pabaigos.

Antrajame kėlinyje tą štilį nutraukė Lukas Sendžikas, pasižymėjęs antrą kartą ir sugrąžinęs „Vyčiui“ dvejų įvarčių persvarą.

Teoriškai VDA dar tikrai galėjo kovoti, bet jiems viską apsunkino vartininko Kęstučio Rainio gauta raudona kortelė.

Tai leido „Vyčiui“ ramiai užbaigti rungtynes ir įsirašyti aštuntą pergalę iš eilės, o VDA ekipą palikti be pergalių.

VDA 1 : 3 „Vytis“

2’ [0 : 1] Albert Voskunovič
2’ [0 : 2] Lukas Sendžikas
5’ [1 : 2] Paulius Sakalis
26’ [1 : 3] Lukas Sendžikas
26’ Kęstutis Rainys (VDA) – raudona kortelė