Trys "Ligue 1" klubai eliminuoti iš Prancūzijos taurės © Eurofootball.lt
Trečiadienį buvo sužaisti likę keturi Prancūzijos taurės (Coupe de France) turnyro aštuntfinalio susitikimai, po kurių iš tolimesnės kovos buvo priversti pasitraukti trys "Ligue 1" klubai - "Lille", "Bordeaux" ir "Lyon".

Pirmojoje trečiadienio dvikovoje susitiko dvi aukščiausio Prancūzijos futbolo diviziono "Ligue 1" ekipos "Nantes" ir "Lille". Šį kartą stipresnė pasirodė šalies pirmenybių dugne esanti Nanto ekipa, po pratęsimo vienintelio įvarčio persvara įveikusi "Ligue 1" lentelės viršuje esantį Lilio klubą.

Į ketvirtfinalį napateko ir dar vienas Prancūzijos futbolo grandas "Bordeaux" klubas, po atkaklios kovos ir vienuolikos metrų baudinių serijos nusileidęs žemesnės lygos "Montceau" ekipai. Bordo klubas pirmavo po 23-ąją minutę pelnyto Edixono Perea įvarčio, tačiau paskutinę antrojo kėlinio minutę šeimininkai sugebėjo rezultatą išlyginti. Pratęsimo metu pirmieji į priekį vėl išsiveržė "Bordeaux", bet praėjus vos penkioms minutėms "Montceau" vėl atstatė lygybę, tad viską lėmė vienuolikos metrų baudinių loterija. Čia geriau sekėsi aikštės šeimininkams, kurie nugalėjo rezultatu 5-4 ir taip prasiskynė kelią į turnyro ketvirtfinalį.

Žymiai lengviau aštuntfinalio mače sekėsi taip pat "Ligue 1" žaidžiančiam "Lens" klubui. Išvykoje žaidę Lano futbolininkai įveikė savo varžovus iš žemesnio diviziono "Clermont" ekipą rezultatu 4-1 ir tvirtai žengė į kitą turnyro etapą.

Vis tik labiausiai intriguojanti aštuntfinalio dvikova vyko Marselyje, kur akis į akį susitiko du "Ligue 1" pirmaujantys klubai - vietos "Marseille" bei Prancūzijos čempionas "Lyon". Lijono futbolininkai ilgą laiką pirmavo, po 17-ąją minutę gynėjo iš Brazilijos Criso pelnyto įvarčio, tačiau pačioje rungtynių pabaigoje, 86-ąją minutę Mickaelis Pagis pasiuntė kamuolį į "Lyon" vartus ir išlygino rezultatą, o dar po kelių minučių Mamadou Niangas išplėšė Marselio ekipai pergalę bei taip eliminavo "Lyon" iš tolimesnės kovos.

Rungtynių rezultatai:

"%c00066" 1 - 0 "%c00094"
120` [1 - 0] Claudiu Keseru

"Clermont" 1 - 4 "%c00093"
22` [0 - 1] Seydou Keita
50` [0 - 2] Daniel Cousin
66` [0 - 3] Chaussidiere (į savo vartus)
66` [0 - 4] Eric Carriere
71` [1 - 4] Darchy

"Montceau" 2 - 2 "%c00064" (po 11-os metrų baudinių serijos 5-4)
23` [0 - 1] Edixon Perea
90` [1 - 1] Kambou
93` [1 - 2] Geraldo Mauricio Wendell
98` [2 - 2] Hassim

"%c00071" 2 - 1 "%c00055"
17` [0 - 1] Cris
86` [1 - 1] Mickael Pagis
90` [2 - 1] Mamadou Niang