Trys „Brentford“ įvarčiai per 10 minučių apnuogino „Chelsea“ gynybą © JumpStory nuotr.

Šeštadienio popietę „Premier“ lygoje futbolo sirgaliai galėjo išvysti vieną netikėtą rezultatą.

„Chelsea“ namuose netikėtai 1:4 nusileido „Brentford“ futbolininkams.

Gan vangiai pirmajame kėlinyje atrodę „aristokratai“ sugebėjo įsiveržti į priekį antrojo kėlinio pradžioje. 48-ąją nuostabiu smūgiu šeimininkus į priekį išvedė Antonio Rudigeris.

Labai greitai, po 2 minučių savo atsakymą surado „Brentford“ ekipa, kuri pasinaudojo chaosu „Chelsea“ gynyboje. Įvartį pelnė Vitaly Janeltas.

54-ąją minutę „bitės“ pabėgo į eilinę kontraataką po kurios svečius į priekį išvedė Christianas Eriksenas, gavęs puikų perdavimą iš Bryano Mbeumo.

60-ąją minutę dar kartą pasižymėjo V. Janeltas techniškai nuginklavęs Edouardą Mendy.

Rungtynėse tašką po standartinės situacijos 87-ąją minutę padėjo Yoane'as Wissa.

Kitose rungtynėse „Manchester City“ tvarkingai susitvarkė su savo užduotimis. „Miestiečiai“ išvykoje 2:0 palaužė „Burnley“ ir grįžo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Brighton 0:0 Norwich City

Leeds United 1:1 Southampton

Wolverhampton 2:1 Aston Villa