Trys A lygos klubai žaidė draugiškus mačus © alyga.lt nuotr.

Išnaudodamas „Optibet A lygoje“ susidariusią pertrauką „Panevėžys“ namuose sužaidė draugiškas rungtynes su LFF Pirmoje lygoje rungtyniaujančia „Jonava“. Susitikimą rezultatu 2:1 (1:0) laimėjo panevėžiečiai.

Nuo pat mačo pradžios kamuolį ilgiau kontroliavo aikštės šeimininkai, kurie pirmieji pelnė įvartį šiame susitikime. 33-iąją rungtynių minutę Ignas Kružikas smūgiu iš 16 metrų nuginklavo svečių ekipos vartininką.

Minimalia persvara 1:0 pirmaujant panevėžiečiams ir baigėsi pirmasis kėlinys.

63-iąją mačo minutę po šiurkščios „Panevėžio“ gynėjų klaidos svečiams pavyko išlyginti rezultatą. Tašką šiame mače padėjo Elivelto, kurio pelnytas įvartis 70-ąją susitikimo minutę lėmė pergalę aikštės šeimininkams.

Kitose rungtynėse Telšių „Džiugas“ 2:0 įveikė Mažeikių „Atmosferą“, o Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ ekipa 4:0 sutriuškino Vilniaus BFA futbolininkus.