Trylikta "Barcelona" pergalė iš eilės © Eurofootball.lt
Vienintelėse antradienį vykusiose 17-o Ispanijos čempionto turo rungtynėse turnyro lyderiai "Barcelona" futbolininkai užtikrintai 2-0 įveikė Vigo "Celta" vienuolikę ir iškovojo 13-ą pergalę iš eilės visuose turnyruose.

Abu įvarčius rungtynėse 38 ir 57 minutę įmušė rezultatyviausias "La Ligos" žaidėjas kamerūnietis Samuelis Eto`o, o prie jų labiausiai prisidėjo pirmadienį geriausio pasaulio žaidėjo titulą apgynęs brazilas Ronaldinho.

Nors pirmajame "Nou Camp" stadione vykusių rungtynių kėlinyje svečiai aktyviai priešinosi, kėlinio pabaigoje "Barcelona" pavyko įmušti įvartį į atsarginio vartininko Estebano, pakeitusio diskvalifikuotą Jose Manuelį Pinto, ginamus vartus, o įpusėjus antram kėliniui ir padvigubinti rezultatą.

Tai buvo net septynioliktas kamerūniečio įvartis šiame sezone ir rezultatyviausių "La Ligos" žaidėjų sąraše jis net septyniais įvarčiais lenkia artimiausią konkurentą, komandos draugą Ronaldinho.

Su 40 taškų po 17 rungtynių "Barcelona" padidino persvarą prieš antroje vietoje žengiančią Pamplonos "Osasuna" ekipą, kuri ketvirtadienį namuose žais su Madrido "Atletico", iki penkių taškų.

Likę 17 turo susitikimai bus žaidžiami šiandien (trečiadienį), o po šio turo bus neilga žiemos pertrauka.

"%c00006" 2 - 0 Vigo "%c00020"
38` [1 - 0] Samuel Eto`o
57` [2 - 0] Samuel Eto`o