Triuškinančios "Real", "Barca" ir "Villarreal" pergalės © Eurofootball.lt
Šeštadienį namuose 3-0 sutriuškinę Madrido "Real" futbolininkai iškovojo šeštą pergalę iš eilės Ispanijos čempionate, tačiau nuo jų neatsiliko čempionato lyderiai "Barcelona", namuose net 5-1 sutriuškinę Sevilijos "Betis" futbolininkus ir išsaugoję septynių taškų pranašumą prieš Karališkąjį klubą.

Šeimininkai "Santiago Bernabeu" stadione vykusiose rungtynėse į priekį išsiveržė jau šeštą rungtynių minutę, kai po Robinho perdavimo smūgiu iš už baudos aikštelės ribų pasižymėjo po traumos sugrįžęs ispanas Guti. Po penkių minučių rezultatą padvigubino pats Robinho - po įspūdingo Julio Baptista smūgio per save kamuolys atšokęs nuo virpsto nukrito tiesiai Robinho po kojomis ir jis be klaidų pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą. Rungtynėms artėjant į pabaigą visišką "Real" dominavimą įrodė ir trečią įvartį įmušė po keitimo aikštėje pasirodęs brazilas Cicinho, po naujoko Antonio Cassano perdavimo pergudravęs gynėją ir įveikęs vartininką.

Šiose rungtynėse 66 minutę aikštėje po trijų mėnesių pertraukos pasirodė po traumos atsigavęs kapitonas Raulis, pakeitęs Julio Baptistą.

Geriausio pasaulio žaidėjo Ronaldinho sugrįžimas įkvėpė "Barcelona", kurie nepasigailėjo turnyrinės lentelės apačioje esančių "Betis" futbolininkų. Visiškai dominavę šiose rungtynėse šeimininkai į priekį išsiveržė 17 minutę, kai puikų perdavimą atlikęs, kai po puikaus Ronaldinho perdavimo laisvas dešiniajame baudos aikštelės krašte atsidūręs Samuelis Eto`o nesunkiai skersavo kamuolį laisvam Henrikui Larssonui, kuriam teliko pasiųsti kamuolį į vartus iš kelių metrų atstumo.

Antrasis įvartis į "Betis" vartus krito po daugiau nei dešimties minučių, o jo "kaltininku" tapo Ronaldinho, iš kairiojo krašto perdavęs kamuolį į priekį Samueliui Eto`o, tačiau jį dengęs Sevilijos klubo gynėjas Juanas Alberto Melli, norėdamas išmušti kamuolį už galinės linijos, įsimušė kamuolį į savus vartus. Vos po penkių minučių į "Betis" vartus krito kurioziškas įvartis: po Ronaldinho baudos smūgio iš baudos aikštelės prieigų kamuolys kliudė "gyvatvorę" ir atšokęs nuo to paties J.A.Melli nugaros įskriejo į tolimąjį vartų kampą. Įvartis buvo įskaitytas baudinį mušusiam Ronaldinho.

Ronaldinho pavyko pasižymėti ir antrą kartą - įpusėjus antram kėliniui jis puikiu baudos smūgiu nuginklavo "Betis" vartininką. Nors po poros minučių fantastišku baudos smūgiu iš daugiau nei dvidešimties metrų rezultatą sušvelnino Joaquinas, "Barcos" keturių įvarčių persvarą rungtynių pabaigoje atstatė jaunasis vunderkindas Lionelis Messi. Po gynėjų klaidos kamuolį perėmęs ir į baudos aikštelę įsiveržės S.Eto`o atidavė perdavimą argentiniečiui, kuris antruoju bandymu nuginklavo "Betis" vartininką.

Kitose šeštadienio rungtynėse "Villarreal" net 4-0 sutriuškino Barselonos "Espanyol" futbolininkus. Nors ir žaidė be komandos lyderio Juano Romano Riquelmes, "Geltonieji submarinai" šiose rungtynėse nepaliko jokių vilčių "Espanyol" futbolininkams ir su puikia nuotaika laukia UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio dvikovos su Glazgo "Rangers" kitą savaitę.

Vienintelis Javiero Saviola`os įvartis rungtynių pradžioje leido "Sevilla" iškovoti pergalę prieš Vigo "Celta" vienuolikę ir turnyrinėje lentelėje pakilti į penktą vietą.

Šeštadienio statistika
Madrido "%c00003" 3 - 0 Vitorijos "%c00252"
6` [1 - 0] Guti
11` [2 - 0] Robinho
77` [3 - 0] Cicinho

"%c00086" 4 - 0 Barselonos "%c00102"
24` [1 - 0] Alessio Tacchinardi
36` [2 - 0] Marcos Senna
38` [3 - 0] Diego Forlan
82` [4 - 0] Hector Font

"%c00006" 5 - 1 Sevilijos "%c00097"
17` [1 - 0] Henrik Larsson
29` [2 - 0] Melli (į savus vartus)
34` [3 - 0] Ronaldinho
59` [4 - 0] Ronaldinho
62` [4 - 1] Joaquin
85` [5 - 1] Lionel Messi

"%c00107" 1 - 0 Vigo "%c00020"
11` [1 - 0] Javier Saviola