Triuškinančią persvarą turėjęs "Real" vos neprisižaidė su "Levante"

Šeštadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse tęsėsi 4-ojo turo kovos.

"Santiago Bernabeu" stadione Madrido "Real" siekė nutraukti lygiųjų seriją rungtynėse su Valensijos "Levante". Galingai susitikimą pradėję "baltieji" rungtynių pabaigoje turėjo kaip reikiant pakovoti dėl trijų taškų.

Pirmasis kėlinys "Real" komandai buvo fantastiškas. 25-ąją minutę Karimas Benzema išvedė šeimininkus į priekį, o po šešių minučių įmušė ir antrąjį įvartį, kuris leido įgyti solidų pranašumą.

Pirmasis kėlinys buvo vainikuotas dar vienu Madrido komandos įvarčiu – po Viniciaus Junioro perdavimo vienas prieš vartininką likęs Casemiro pasiuntė kamuolį į "Levante" vartus ir rezultatas tapo triuškinantis.

Atrodė, kad Madrido ekipai liks tik sutvarkyti formalumus, tačiau "Levante" antroje rungtynių pusėje parodė tikrą charakterį.

49-ąją minutę Borja Mayoralis, kuris priklauso "Real" klubui, nuliūdino "baltųjų" sirgalius, kai sušvelnino atsilikimą iki dviejų įvarčių.

Spragas "Real" gynyboje atradusi "Levante" ties tuo nesustojo – 75-ąją minutę Gonzalo Melero po standartinės situacijos smeigė dar vieną įvartį ir Madrido ekipa atsidūrė pavojingoje zonoje.

Gynybos nestiprinti nusprendęs Zinedine'as Zidane'as paskutinėmis minutėmis buvo priverstas griebtis už galvos, kai tik per plauką nekrito išlyginamsis įvartis – puikią reakciją pademonstravęs Thibaut Courtois atrėmė varžovo smūgį galva.

60-ąją minutę "Real" gretose debiutavo Edenas Hazardas, su juo pirmą kartą oficialiose rungtynėse taip pat pasirodė Ederis Militao.

Vos neprisižaidęs "Real" į savo sąskaitą įsirašė antrąją pergalę. "Baltieji" taip pat yra du kartus sužaidę lygiosiomis.

Kitose rungtynėse buvo užfiksuota lengva "Villarreal" komandos pergalė – 3:0 prieš "Leganes".

"Real Madrid" 3 - 2 "Levante"
25' [1 - 0] K. Benzema
31' [2 - 0] K. Benzema
40' [3 - 0] Casemiro
49' [3 - 1] B. Mayoral
75' [3 - 2] G. Melero

"Leganes" 0 - 3 "Villarreal"
26' [0 - 1] G. Moreno
39' [0 - 2] J. Silva (į savus vartus)
90+3' [0 - 3] G. Moreno