Triuškinama "Real" pergalė © Eurofootball.lt
Šeštadienį sužaistose Ispanijos čempionato 35-ojo turo rungtynėse triuškinamą pergalę namie iškovojo Madrido "Real", net 5-0 sutriuškinęs 16-oje vietoje esantį Santandero "Racing".

Kaip jau tapo įprasta, ir šiose rungtynėse V.Luxemburgo vadovaujamas "Real" žaidė trimis puolėjais. Šiose rungtynėse tikrą renesansą patyrė "Real" simbolis Raulis, įmušęs du ir prisidėjęs prie kitų dviejų įvarčių.

Nuo pat rungtynių pradžios "Real" spaudė priešininkus ir jau 25-ą minutę pralaužė jų gynybą: Ronaldo perdavė iš Raulio gautą kamuolį Michaelui Owenui, kuriam teliko nesunkiai pasiųsti kamuolį į vartus. Nepraėjus nei dešimt minučių po Raulio perdavimo Ronaldo uždirba ir pats sėkmingai realizuoja 11-os metrų baudinį, taip įmušdamas šimtąjį įvartį "La Ligoje" per savo karjerą.

Antrajame kėlinyje nesužaidus dešimties minučių įvartį po ilgokos pertraukos įmušė Ispanijos rinktinės kapitonas Raulis: po puikaus brazilo Roberto Carloso perdavimo iš kairiojo krašto Raulis stipriu smūgiu iš maždaug 13 metrų pasiuntė kamuolį į tinklą. Antrojo kėlinio viduryje tas pats Raulis įmušė 250-ąjį savo įvartį "Real" sudėtyje bei ketvirtąjį rungtynių įvartį: po labai ilgos atakos Owenas perdavė kamuolį ispanui, kuris kairės kojos smūgiu įmušė įvartį.

Paskutinį, penktą, rungtynių įvartį pačioje rungtynių pabaigoje po Luišo Figo perdavimo apsivaręs vartininką įmušė itin puikią formą demonstruojantis Ronaldo.

Pergalę taip pat šventė ir į kovą dėl kelialapio į kitų metų UEFA Taurę grįžo Bilbao "Athletic", 2-0 namie įveikęs prieš turą aukštesnėje pozicijoje buvusią "Zaragoza" vienuolikę. Įvarčius nugalėtojams pelnė neseniai kontraktą pratęsęs veteranas Ismaelis Urzaizas bei Jose Lacruzas.

Kita dvikova Pamplonoje, tarp "Osasuna" ir "Mallorca" vienuolikių baigėsi lygiosiomis 1-1. Hectoro Cupero treniruojami svečiai pirmavo po Farinoso įvarčio, tačiau iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei dešimt minučių rezultatą išlygino Savo Miloševičius.

Paskutinėse šeštadienio rungtynėse "Betis" minimalia persvara Sevilijos derbyje įveikė "Sevilla" vienuolikę. Vienintelį įvartį pačioje rungtynių pradžioje po grubios vartininko klaidos įmušė vasarą iš "Valencia" atėjęs brazilas Ricardo Oliveira.

Šeštadienio rezultatai

"%c00039" 2 - 0 "%c00108"
54' [1 - 0] Ismael Urzaiz
84' [2 - 0] Jose Lacruz

Pamplonos "%c00018" 1 - 1 "%c00021"
34' [0 - 1] Javier Farinos
83' [1 - 1] Savo Miloševič

Madrido "%c00003" 5 - 0 "%c00005"
28' [1 - 0] Michael Owen
36' [2 - 0] Ronaldo (11 m.)
53' [3 - 0] Raul
71' [4 - 0] Raul
90' [5 - 0] Ronaldo

Sevilijos "%c00097" 1 - 0 "%c00107"
7' [1 - 0] Ricardo Oliveira