Tris taškus iškovoję vokiečiai palieka PČ po staigmenos kitame stadione © AP nuotr.

Ketvirtadienio vakarą vykusiose, lemiamose pasaulio čempionato E grupės rungtynėse Vokietija rezultatu 4:2 palaužė Kosta Rikos futbolininkus.

Vokiečiai rungtynes pradėjo pozityviai ir jau 10 mačo minutę išsiveržė į priekį. Po Davido Raumo aukšto perdavimo smūgiu galva pasižymėjo Serge'as Gnabry.

Kosta Rika turėjo auksinę progą išlyginti rezultatą pirmo kėlinio pabaigoje, kai 1 prieš 1 su vartininku išbėgo Keysheris Fulleris Spence'as. Visgi puikiai sužaidęs Vokietijos rinktinės vartų sargas Manuelis Neueris išgelbėjo savo komandą ir rezultatas išliko 1:0.

Antroje mačo pusėje Kosta Rika šokiravo savo oponentus ir pelnydami du įvarčius išsiveržė į priekį. 58 minutę pasižymėjo Yeltsinas Tejeda, o 70 minutę savo komandą į priekį išvedė Juanas Pablo Vargas.

Tokiame grupės scenarijuje Kosta Rika ir Japonija išmestų ispanus ir vokiečius iš pasaulio čempionato, tačiau tam kelią vokiečiai užkirto pelnydami tris įvarčius per likusį mačo laiką.

73 ir 85 minutę įvarčius pelnė Kai'us Havertzas, o 90+1 minutę tiksliu smūgiu oponentų vartininką nuginklavo Niclas Fullkrugas.

Tačiau paraleliai vykusiose E grupės rungtynėse Ispanija 2:1 nusileido japonams ir tai reiškia, kad Japonija po trijų turų finišuoja pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje su 6 taškais, antri lieka ispanai su 4 taškais. Fiasko patyrusi Vokietija grupėje taip pat surinko 4 taškus, tačiau blogesnis įvarčių santykis jiems lėmė trečią vietą ir apmaudų pasitraukimą iš turnyro. Paskutiniai grupėje finišavo Kosta Rikos futbolininkai surinkę tris taškus.

Straipsnio įvertinimas: 3 1
  • D
    Bf

Aisku,kad galima tycia,bet tu tikrai ant tiek neturi savigarbos.

Ispanai labiau neturi savigarbos tyčia pabaigoje vaikščiodami po aikštę. Nors galėjo pasistengti. Jiem jokio skirtumo nebuvo, ar praloš 1:2 ar 1:3. Vis tiek antri grupėje.

• 0
  • D
    Lol

Pirma,tai ne vokieciai gelbejo ispanus,o gelbejo savo kaili,antra reikia zaisti iki tol,kad viskas priklausytu nuo taves ir trecia,jei bobute butu su kiausiniais,butu senelis

Vokiečiai paskutines 3 minutes savo kailio jau nebegelbėjo. Ar tu nelabai žiūriu pagauni šitą momentą?

• 0
  • Lol
    D

Prie ko čia IQ? Ispanai aiivaizdžiai kiaulę pakišo. Vokiečiai dėl jų pasistengė, o ispanai paskutines 10 min vaikščiojo aikštėje. Vat jei būtų užpakalis degęs, tai gal būtų užjudėję.

• 0
  • Bf
    D

Elementariai. Galima ir per minutę po 3 prasileisti.

• 0
  • I.P

Šiaip liudėčiau,bet po rainbow ir burnų užsidengimo - džiaugiuosi kartu su jais, turės laisvą mėnesį - galės politikuoti.