Tris rezultatyvius perdavimus atlikusio J. Pastore vedamas PSG susigrąžino "Ligue 1" lyderio poziciją

Šį vakarą sužaistas anksčiau atidėtas Prancūzijos čempionato susitikimas tarp nugalėtojo titulą ginančio "Paris Saint-Germain" bei dėl iškritimo kovojančio "Metz".

Kaip ir tikėtasi, pergalę namuose šventė Laurento Blanco vadovaujami futbolininkai.

Bene visose statistikos grafose pirmavusius paryžiečius po Javiero Pastore perdavimo Marco Verratti išvedė jau 25-ąją minutę, o pirmojo kėlinio pabaigoje argentinietis dar kartą tiksliai asistavo puolėjui Edinsonui Cavani.

Tiesa, sužaidus aštuonias minutes po pertraukos Modibo Maiga sugebėjo rezultatą sušvelninti, tačiau gynėjo Gregory van der Wielio įvartis PSG leido ramiai pasiimti tris taškus bei per tiek pat atitrūkti nuo ant kulnų lipančio "Lyon" klubo. Įdomu, jog olandui perdavimą atliko tas pats Pastore.

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>