Tris 11 metrų baudinius realizavusi „Valencia“ sutriuškino „Real“ © „Reuters“ nuotr.

Sekmadienį įvykusiose centrinėse „La Liga“ pirmenybių devintojo turo rungtynėse užtikrintą pergalę namuose iškovojo „Valencia“, kuri net 4:1 nugalėjo Madrido „Real“ ekipą.

Rungtynės sėkmingiau prasidėjo Madrido ekipai – 23-ąją minutę puikiu smūgiu savo komandą į priekį išvedė Karimas Benzema.

„Valencia“ rezultatą išlygino 35-ąją minutę, kai 11 metrų baudinį realizavo Carlosas Soleras.

43-ąją minutę šeimininkai jau pirmavo po to, kai itin kurioziškai kamuolį į savo vartus nukreipė „Real“ gynėjas Raphaelis Varane'as.

54-ąją minutę C. Soleras realizavo antrąjį 11 metrų baudinį ir padvigubino savo komandos pranašumą.

Tas pats ispanas 63-ąją minutę užbaigė savo „hat-tricką“ realizuodamas trečiąjį 11 metrų baudinį ir įtvirtino „Valencia“ ekipos pranašumą.

„Real“ su 16 taškų šiuo metu žengia ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje, „Valencia“ rikiuojasi devintoje pozicijoje.

„Getafe“ 1:3 „Villarreal“

„Real Sociedad“ 2:0 „Granada“

„Levante“ 1:1 „Alaves“

„Valladolid“ 2:1 „Athletic“