Trijų įvarčių deficitą panaikinusi „Chelsea“ ekipa išplėšė tašką mače su lygos naujokais © „Reuters“ nuotr.

Sekmadienio vakarą sužaistos dar vienerios Anglijos „Premier“ lygos trečiojo turo rungtynės.

Londono „Chelsea“ išvykoje sužaidė lygiosiomis 3:3 su lygos naujokais „West Bromwich Albion“ futbolininkais, nors po pirmojo kėlinio turėjo trijų įvarčių deficitą.

WBA į priekį išsiveržė jau 4-ąją minutę, kai pasižymėjo Callumas Robinsonas. Tas pats airis 25-ąją minutę pasinaudojęs Thiago Silva klaida padvigubino WBA pranašumą.

Dar po poros minučių trečiąjį savo komandos įvartį pelnė be priežiūros prieš pat vartus paliktas Kyle'as Bartley.

„Chelsea“ antrajame kėlinyje vis tik rado jėgų atsitiesti. 54-ąją minutę svečių atsilikimą sušvelnino Masonas Mountas, o 70-ąją dar vieną įvartį savo komandai pridėjo Callumas Hudsonas-Odoi.

Tašką „Chelsea“ ekipai jau per teisėjo pridėtą laiką padovanojo Tammy Abrahamas.

„Burnley“ 0:1 „Southampton“