Trenerių komentarai: Čempionų Lyga (rugpjūčio 25 d.)

Portalas Eurofootball.lt pateikia vakar UEFA Čempionų lygoje žaidusių komandų trenerių komentarus po rungtynių.

 

„Monaco“ 2-1 „Valencia“(bendras rezultaas 3-4)

Leonardo Jardimas, „Monaco“: Praleidome ankstyvą įvartį ir tai paveikė mūsų ritmą, tačiau sužaidėme puikų antrą kėlinį. Mums trūko nedaug – reikėjo tik dar vieno įvarčio. Bandėme spausti „Valencia“ antrame kėlinyje, tačiau to neužteko. Džiaugiuosi savo žaidėjais, jie atidavė viską.

Nuno Espirito Santo, „Valencia“: Šiandien realizavome darbą, kurį visi klube darė iki šiol. Šiandien, skirtingai nei vakar, mes jau esame Čempionų lygoje. Per artimiausias kelias dienas priimsime sprendimus dėl naujų žaidėjų. Taip pat noriu pasveikinti „Monaco“, kurie buvo puikūs varžovai. Šiandien rungtyniavo dvi Čempionų lygos pajėgumo komandos, linkiu jiems sėkmės Europos lygoje.

„Malmo“ 2-0 „Celtic (bendras rezultatas 4-3)

Age Hareide, „Malmo“: Daug dirbome ties standartinėmis situacijomis –prieš rungtynes pasirinkome uždarą treniruočių sesiją ir susikoncentravome ties jomis. Nepasakyčiau, jog „Celtic“ buvo silpni. Galbūt mes privertėme juos atrodyti silpnais. Mūsų žaidimo planas buvo tobulas - stengėmės atlikti daugiau ilgų perdavimų nei paprastai, o Markusas Rosenbergas ir Niko Djurdičius atliko nuostabų darbą priekyje. Turėjome daugiau gerų progų ir jeigu kam šiose rungtynėse ir sekėsi, tai nebent „Celtic“.

Ronny Deila, „Celtic“: Labai paprasta – nebuvome net arti savo galimybių ribos. Atrodėme labai prastai turėdami kamuolį ir jo nenorėjome. Buvome išsigandę ir tai labai, labai nuvilia. Negaliu išskirti vieno ar antro žaidėjo, nes tokia buvo visa komanda. Nerealizavome savo galimybių kaip komanda ir tai yra mano atsakomybė.

„Dinamo Zagreb“ 4-1 „Skenderbeu“ (bendras rezultatas 6-2)

Zoranas Mamičius, „Dinamo“: Noriu pasveikinti savo komandą su puikiu pasirodymu ir rezultatu. Tai – didžiulė pergalė mums. Komanda reagavo teigiamai: net tada, kai praleidome įvartį, buvome susikoncentravę. Parodėme savo jėgą ir sugebėjimus. Kai likome dešimtyje, mano galvoje atsirado daug minčių, tačiau nebuvau dėl to labai išsigandęs. Stengiausi likti pozityvus. Nusipelnėme patekti į Čempionų lygą.

Mirel Josa, „Skenderbeu“: „Dinamo“ yra puiki komanda, jie nusipelno keliauti toliau ir manau, kad sekančiame etape jie gali daug ką nuveikti. Norėjome pasiekti grupių etapą, tad gailiuosi, jog nepavyko padaryti daugiau per dvi rungtynes. Tikėjausi, jog būsime jiems pavojingi, tačiau tokiais nebuvome. Turėjome savo progų, tačiau jomis nepasinaudojome, skirtingai nei mūsų varžovai.

„Shakhtar“ 2-2 „Rapid“ (bendras rezultatas 3-2)

Mircea Lucescu, „Shakhtar“: Patekome toliau, tačiau nesu patenkintas komandos pasirodymu, ypač antrame kėlinyje. Turėjome daug progų, tačiau paskutiniame aikštės trečdalyje niekaip nesurasdavome aštrių perdavimų. Tiesą pasakius, nežinau, ar per visą mano karjerą mums kada nors taip sekėsi – varžovai galėjo įmušti dukart per paskutines 10 minučių. Tikiuosi, jog grupių etape būsime labiau susikaupę.

Zoranas Barisičius, „Rapid“: Visų pirma, noriu pasveikinti „Shakhtar“ su jų sėkme. Tai – neteisingas rezultatas mūsų atžvilgiu, bet aš didžiuojuosi savo komanda ir fanais. Darėme viską, kad pasiektume savo tikslą, tačiau rungtynių pabaigoje sėkmė nebuvo mūsų pusėje. Esame jauna ir talentinga komanda – stengsimės pasimokyti iš šios patirties.

„Maccabi Tel Aviv“ 1-1 „Basel“ (bendras rezultatas 3-3, „Maccabi“ laimi dėl įvarčių išvykoje)

Slaviša Jokanovic, „Maccabi“: Didžiuojuosi, jog mūsų dėka į Izraelį atvyks galingiausios Europos komandos. Stengsimės sustiprėti iki grupių etapo. Džiaugiuosi už žaidėjus, savo šeimą, o taip pat ir fanus. Dabar šios rungtynės – jau istorijos dalis. Tai labai svarbi diena Izraelio futbolui. Tikiu savo komandos dvasia, o su mūsų fanais, mes esame dar stipresni ir drąsesni.

Ursas Fischeris, „Basel“: Nėra daug ką pasakyti – neturėjome daug sėkmės bei neradome priešnuodžių „Maccabi“. Ką galiu pasakyti apie (Eraną) Zahavi? Jis vienas pats mus įveikė abiejuose mačuose. Abiejose rungtynėse „Maccabi“ gynėsi gerai bei sukėlė mums daug problemų. Tai – skausminga, o mes aikštėje nebuvome pakankamai protingi. Noriu palinkėti „Maccabi“ sėkmės Čempionų lygoje.

 

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...