Trenerių komentarai: Čempionų Lyga (rugpjūčio 19 d.)

Portalas Eurofootball.lt pateikia vakar UEFA Čempionų lygoje žaidusių komandų trenerių komentarus po rungtynių.

Celtic 3-2 Malmo

Ronny Deila, „Celtic“: Be abejo, esame nusivylę, kai praleidome įvartį paskutinę rungtynių sekundę. Bet taip nutinka. Mes turime įvarčio persvarą ir Malmėje jie turės mus įveikti. Pirmame kėlinyje žaidėme labai gerai, dominavome bei įmušėme du puikius įvarčius. Tikiu, jog galime įmušti ir išvykoje. Mes galime įveikti „Malmo“, tuo neabejoju.

Age Hareide, „Malmo“: Rungtynes pradėjome tragiškai bei praleidome du įvarčius per 10 minučių. Tačiau dėka žaidėjų pastangų, sugebėjome grįžti į rungtynes. Rungtynių eigoje mūsų žaidimas laipsniškai gerėjo, nes komanda aikštėje dirbo sunkiai. Rezultatui esant 2-1 „Celtic“ naudai, pradėjome perimti rungtynių kontrolę, kadangi „Celtic“ neturėjo pakankamai ištvermės visoms 90 minučių. Tačiau mes patys padarėme kvailų klaidų, kurių tokiame lygyje daryti negalime. Bet dabar turime gerus šansus keliauti toliau.

Valencia 3-1 Monaco

Nuno Espirito Santo, „Valencia“: Žaidėme gerai. Apie šias rungtynes galvojome ilgai, tad tikrai vertinu žaidėjų pastangas, pasiektą gerą rezultatą bei fanų palaikymą. Tam, kad įveiktume komandą, kuri savo pasirengime sezonui yra pažengusi toliau nei mes, reikia didelio charakterio ir žaidėjų pastangų. Į Monaką keliausime viską užbaigti. Dar niekas neišspręsta ir ten vyksime su vienu tikslu – laimėti rungtynes.

Leonardo Jardim, „Monaco“: Rezultatas nėra teisingas dėl dviejų priežasčių. Visų pirma, mes pataikėme į virpstą. Jeigu toje situacijoje būtume įmušę, įvartis būtų pakeitęs likusias rungtynes. Taip pat mes žaidėme geriau tomis atkarpomis, kai „Valencia“ mušė savo antrą ir trečią įvarčius. Praleisti tokius įvarčius mūsų komandai nėra įprasta ir mums tai reikia ištaisyti. Namuose reikės mušti du įvarčius, tačiau vis dar turime ambicijų patekti toliau.

Basel 2-2 Maccabi Tel Aviv

Urs Fischer, „Basel“: Jei po antrųjų rungtynių turėsime neigiamą rezultatą, vadinasi, nesame verti patekti toliau. Tačiau kas iš to, jeigu rungtynėse esi visa galva aukštesnis, bet galiausiai sužaidi tik 2-2? „Maccabi“ žaidė gynybines rungtynes, tačiau atakoje jie buvo vos kelis kartus ir išnaudojo mūsų klaidas. Bendrai paėmus, visą mačą gerai gynėmės prieš Eraną Zahavi, tačiau padarėme dvi klaidas ir jis jas išnaudojo.

Slaviša Jokanovič, „Maccabi“: Nežaidėme labai gerai. Tačiau dirbome sunkiai ir buvome už tai apdovanoti. Dabar turime puikius šansus žengti toliau Tel Avive. Pusė darbo jau padaryta. Esu įsitikinęs, jog namuose mus palaikys pilnas stadionas. Reikės žaisti ramiomis galvomis ir būti protingiems tam, kad žengtume svarbiausią žingsnį toliau.

Rapid 0-1 Shakhtar

Zoran Barisic, „Rapid“: Buvo sunkios ir įnirtingos rungtynės. Mums pritrūko šiek tiek sėkmės – prieš praleidžiant įvartį, turėjome puikią progą įmušti, su trupučiu sėkmės, kamuolys būtų atsidūręs tinkle. Pamatėme, kad galime varžytis tokiame aukštame lygyje. Šiandien žaidėme prieš aukščiausios klasės Europos komandą, tačiau mačas buvo lygus. Nemanau, kad „Shakhtar“ mus nuvertino, jie mums parodė didelę pagarbą.

Mircea Lucescu, „Shakhtar“: Tarasas Stepanenko po patirtos traumos pirmajame kėlinyje nejautė savo rankos, todėl liko ligoninėje. Pačios rungtynės buvo labai įtemptos ir agresyvios. Pirmame kėlinyje buvome geresnė komanda, tačiau neišnaudojome keletos gerų progų. Norėjome, kad kamuolys laikytųsi kuo toliau nuo mūsų vartų nes žinojome, kad „Rapid“ turi galingą ataką. Jie mus spaudė aukštai ir efektyviai. Antrajame kėlinyje stengėmės rizikuoti mažiau.

Skenderbeu 1-2 Dinamo Zagreb

Mirel Josa, „Skenderbeu“: Negaliu sakyti, kad tai teisingas rezultatas. Tai buvo rungtynės, kuriose nusipelnėme lygiųjų. Antrame kėlinyje žaidėme geriau nei pirmame, nepaisant to, kad įmušėme pirmojoje rungtynių pusėje. Šis rezultatas nesuteikia mums daug vilčių patekti į grupių etapą, bet keliausime į Zagrebą žaisti savojo žaidimo ir tikėsimės ko nors ypatingo.

Zoran Mamic, „Dinamo“: Atvykome į Albaniją laimėti rungtynių ir tai pasiekėme. Rezultatas atrodo puikiai, tačiau dar negalime būti užtikrinti patekimu į grupių etapą. „Skenderbeu“ yra agresyvi komanda, jie turi 3-4 labai gerus žaidėjus. Turiu pasakyti, kad rungtynės pasikeitė, kai į aikštę žengė Ante Coričius. Jis žaidė labai gerai.