Trečiajame finale pasižymėjęs G.Bale'as: tai - nuostabūs metai

Brangiausias visų laikų futbolininkas Garethas Bale'as džiaugiasi dar vienu trofėju ir pasveikino visą Madrido "Real" klubą tapus stipriausia pasaulio komanda.

Vakar Maroke įvyko 2014 metų pasaulio klubų taurės finalas, kuriame Carlo Ancelotti auklėtiniai rezultatu 2-0 nugalėjo "San Lorenzo" futbolininkus. Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Sergio Ramosas ir G.Bale'as, kuris pasižymėjo jau trečiajame finale.

"Mums tai didžiulis turnyras. Nuostabu laimėti ir parodyti, kad esame geriausia pasaulio komanda", - po pergalingų rungtynių kalbėjo 25-erių metų futbolininkas.

"Tai buvo puikūs metai. Laimėta UEFA Čempionų lyga ir Supertaurę, taip pat Karaliaus taurė bei šiandienis trofėjus. Tikiuosi, kad ir toliau viskas klostysis taip sėkmingai", - užbaigė valas.

2014-ieji "Real" klubui ir G.Bale'ui buvo beveik nuostabūs. Iškovoti keturi trofėjai, o krašto puolėjas pelnė įvarčius Karaliaus taurės, Čempionų lygos ir FIFA pasaulio klubų taurės finaluose.