„TransINVEST“ namie sutriuškino Telšių „Džiugą“ © Elvio Žaldario nuotr.

19-asis „TOPsport A lygos“ turas startavo Širvintose, kur Vilniaus rajono „TransINVEST“ savų sirgalių akivaizdoje priėmė Telšių „Džiugą“. Jau nuo pirmų minučių dominavę namų šeimininkai nepasigailėjo svečių, kuriuos nugalėjo rezultatu 3:0 (2:0).

Geltoną aprangą vilkintys futbolininkai į priekį išsiveržė jau 11-ąją minutę – antrame mače iš eilės pasižymėjęs Henrique Devensas nuginklavo Ivaną Baturiną. Brazilas pavojų kėlė ir 19-ąją minutę, kai po Ernesto Stočkūno perdavimo smūgiavo galva, visgi, jam sutrukdė Sergėjus Kulynyčius, kiek vėliau I. Baturinas apsigynė nuo E. Stočkūno bandymo.

Sužaidus kiek mažiau nei pusvalandį kairiuoju kraštu prasiveržęs Misaki Sato atliko šūvį į tolimąjį kampą, jo spirtas kamuolys prariedėjo šalia vartų konstrukcijos. Rezultatą padvigubino Ryonosuke Ohori, kuris 43-iąją minutę sulaukė kamuolio iš Aleksandro Levšino bei jį pasiuntė į vartų tinklą.

Antrojo kėlinio pradžia virto dar didesniu pragaru svečiams – baudos aikštelėje kamuolio nesugavo I. Baturinas, kamuolį į vartus pasiuntė M. Sato. 82-ąją minutę ilgo perdavimo sulaukęs Nino Noordanus rezultatą galėjo sušvelninti, bet tam kelią užkirto gerai sužaidęs vartų sargas, kėlinio pabaigoje I. Baturinas atrėmė Yoichi Kawachi bandymą.

Po pergalės 19-ajame „TOPsport A lygos“ ture „TransINVEST“ su 19 taškų užima 9-ąją poziciją bei artėja prie aukščiau esančių ekipų, savo ruožtu, „Džiugas“ rikiuojasi trečias ir yra surinkęs 26 taškus.