"Trakai" parodė savo ambicijas rungtynėse prieš "Sūduvą" (VIDEO)

Praėjusių metų dvikovose nesugebėjusi atimti taškų iš pirmąsias vietas užėmusių komandų, Marijampolės „Sūduva“ pratęsė nesėkmingą seriją ir naujajame „SMScredit.lt A lygos“ čempionate. Savaitės viduryje nusileidusi čempionui „Žalgiriui“, Suvalkijos komanda pralaimėjo ir „Trakams“ – 0:2 (0:1). Riterių gretose ketvirtąjį savo įvartį pelnęs Nerijus Valskis rezultatyviausių futbolininkų sąrašo viršuje pasivijo žalgirietį Bahrudiną Atajičių.

Abi komandos rungtynes pradėjo be žvalgybos. Kamuolys aikštės viduryje užsibūdavo neilgai. Nors kamuolio kontrolė priklausė aikštės šeimininkams, 17-ą minutę  į priekį išsiveržė „Trakai“. Aikštės krašte puikiai sužaidęs su Davidu Aršakianu, baltarusis įsiveržė į baudos aikštelę, suklaidino jį pasitikusi Miljaną Jablaną ir neatremiamu smūgiu pelnė pirmąjį savo įvartį čempionate.

Šaltą dušą patyrusi „Sūduva“ atidavė iniciatyvą riteriams ir netrukus galėjo dar kartą išimti kamuolį iš tinklo, Riteriai surengė aštrią ataką, kurios metu galva virš skersinio mušė D.Aršakianas. Vėliau suvalkiečius išgelbėjo ir virpstas., kai po kampinio galingu smūgiu galva vartų konstrukciją sudrebino Pavelas Krukas.

Labai aktyviai žaidęs A.Gurenka ir toliau kėlė daug rūpesčių „Sūduvos“ gynybai. Daug laisvės krašte turėjęs saugas uždirbo keletą kampinių, po to jo smūgį pažeme sugavo Ivanas Kardumas.

Marijampolės komandos puolimas atsigavo tik prieš pertrauką. Į vartų plotą pataikė T.Radzinevičius, vėliau baudos smūgiu virš vartų šovė M.Jablanas, Ernesto Veliulio stipriai muštą kamuolį sugriebė Marius Rapalis.

Iškart po pertraukos prie „Trakų“ vartų kilo didelis gaisras. Po Admiro Kecapo perdavimo kamuolys atsitrenkė į Arūno Klimavičiaus koją ir vos neatsidūrė vartuose. Puikius refleksus pademonstravęs M.Rapalis išgelbėjo komandą.

Po kelių minučių „Sūduva“ darsyk buvo nubausta. Po aikštės šeimininkų klaidos D.Aršakianas perdavimu prieš vartus išvedė N.Valskį. Rezultatyviausio „Trakų“ žaidėjo smugis į tolimą vartų kampą buvo tikslus.

60-ą minutę kamuolys vėl atsidūrė sūduviškių vartų tinkle standartinės situacijos metu. A.Klimavičius galva mušė tiksliai, bet teisėjo asistentas pakėlė vėliavėlę, fiksuodamas nuošalę. Aikštės šeimininkų gynyba ir toliau braškėjo. „Trakai“ surengė žaibišką išpuolį. Jo metu D.Aršakianas efektingu perdavimu prieš vartus išvedė Aleksandrą Byčenoką, bet saugas į vartus nepataikė.

„Sūduva“ su pralaimėjimu susitaikyti neketino. Į vartus pavojingai mušė Karolis Chvedukas ir Karolis Laukžemis, bet patikimai žaidė M.Rapalis, sugebėjęs išlaikyti savo vartus sausus. Virš vartų kamuolį siuntė Andro Švrljuga ir E.Veliulis.

Prie savo vartų atsitraukę trakiškiai, laukė progų greitiems išpuoliams. I.Kardumui paplojo arenoje susirinkę futbolo mėgėjai, kai vartininkas fantastiniu šuoliu išgelbėjo Marijampolės komandą po dar vieno A.Klimavičiaus smūgio galva standartinės situacijos metu.

Per pridėtą laiką nuo vartų linijos po pavojingo riterių smūgio kamuolį atmušė Algis Jankauskas. Įmuštas įvartis galėjo galutinai nubraukti visas šeimininkų viltis, bet ir be jo „Trakai“ į namus parsivežė tris taškus.