„Trakai“ išvargo pergalę prieš „Dainavą“ (VIDEO)

„Trakų“ futbolininkai į alytiškių vartus tiksliai smūgiavo vos vieną kartą, tačiau išsaugojo savo vartus „sausus“. Virmanto Lemežio auklėtiniai „SMScredit.lt A lygos“ XXXVI-ojo turo akistatoje įveikė Alytaus „Dainavą“ 1:0 (0:0), tačiau viltis pasidabinti bronzos medaliais iš jų atėmė pergalę iškovoję Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai.

Šeimininkai nuo pat rungtynių pradžios perėmė rungtynių kontrolę ir prispaudė alytiškius savo aikštės pusėje. Kaip šį sezono buvo įprasta, „Trakų“ komandoje pirmuoju smuiku griežė Vytautas Lukša, Lietuvos rinktinės saugas atliko keletą pavojingų smūgių iš toli, tačiau kamuoliai skriedavo šalia vartų.

Senosios sostinės riteriai turėjo galimybių ir po pakeltų kampinių. Dzūkai ne visada pirmuoju bandymu išmušdavo kamuolį toliau nuo savo vartų ir kartą už tai vos nebuvo nubausti. Lukas Kochanauskas baudos aikštelėje paliko varžovą užnugaryje, bet vienu lietimu smūgiavo kiek netiksliai.

Daug darbo turėjo „Dainavos“ vartininkas Kornelijus Timofejevas – vartų sargas ne tik puikiai atmušė V.Lukšos smūgiuotą kamuolį, Alytaus klubo žaidėjas beveik visada pirmaisiais bandymais neutralizuodavo trakiškių aštrius perdavimus į baudos aikštelę.

Dzūkai pirmojo kėlinio metu atsakė tik pavieniais išpuoliais, kurie didelio pavojaus Tado Kaunecko ginamiems vartams nesukeldavo.

Panašus vaizdas aikštėje buvo ir pertraukos, „Trakai“ iš karto pradėjo dominuoti ir siekė pelnyti pirmąjį įvartį. Šeimininkai tolimais smūgiais bandė pramušti K.Timofejevą, tačiau vartininkas sužaisdavo patikimai arba smūgiai būdavo netikslūs.

Visgi 68-ąją minutę senosios sostinės riteriai įveikė dzūkų gynybinę sieną. Į baudos aikštelę įkirtęs Jurijus Kendyšas atliko tikslų perdavimą L.Kochanauskui, o puolėjas stipriu smūgiu vienu lietimu nuginklavo varžovų vartininką.

Rungtynėms artėjant į pabaigą, „Trakų“ futbolininkai turėjo keletą progų įtvirtinti rezultatą, tačiau Tado Labuko bei po keitimo aikštėje pasirodžiusio Dzmitrijaus Koubo smūgiai buvo netikslūs.

Paskutinėmis akistatos akimirkomis „Dainava“ kiek perėmė iniciatyvą ir atliko bene vienintelį pavojingesnį smūgį. Standartinės padėties metu neužtikrintai sužaidė T.Kauneckas, šalia buvęs alytiškis kamuolį pasitaisė, tačiau iš sunkios situacijos smūgiavo netiksliai.

Visgi ši išvargta „Trakų“ pergalė neleido senosios sostinės riteriams pasidabinti bronzos medaliais. Rungtynių pabaigoje įvartį pelnę „Atlanto“ futbolininkai sudaužė šio „SMScredit.lt A lygos“ sezono debiutantų viltis užkopti ant prizinio laiptelio.