"Tottenham" sutriuškino į "Premier" lygą grįžusį QPR klubą, "Man Utd" sužaidė lygiosiomis su "Sunderland" (VIDEO)

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje buvo žaidžiami dar trys II-ojo turo susitikimai.

Mauricio Pochettino vadovaujama "Tottenham" ekipa namuose be didesnio vargo sutriuškino į "Premier" lygą po metų pertraukos grįžusius "Queens Park Rangers" futbolininkus.

Rungtynių baigtis jau buvo beveik aiški po pirmojo kėlinio, kai į Roberto Greeno ginamus vartus buvo pasiųsti trys įvarčiai.

Dusyk pirmojoje rungtynių dalyje pasižymėjo Naceras Chadli, kartą tiksliai smūgiavo Ericas Dieras.

Antrajame kėlinyje paskutinę vinį į QPR karstą smeigė Emmanuelis Adebayoras.

Kitame mače mažumoje rungtyniavę "Hull City" futbolininkai tik mačo su "Stoke City" pabaigoje išleido pranašumą iš rankų.

14-ąją minutę iš aikštės buvo pašalintas Jamesas Chesteris, tačiau "tigrai" 42-ąją minutę sugebėjo įsiveržti į priekį po Nikica Jelavičiaus tikslaus smūgio.

Visgi, "Stoke City" ekipa sugebėjo išnaudoti kiekybinį pranašumą ir išlyginti rezultatą. 83-ąją minutę tai padarė Ryanas Shawcrossas.

Tuo tarpu "Manchester United" ir toliau neatranda savojo žaidimo. Louiso van Gaalo auklėtiniai išvykoje sužaidė lygiosiomis su "Sunderland" ekipa.

"Raudonieji velniai" pirmieji įsiveržė į priekį 17-ąją minutę, kai Antonio Valencia perdavimą iš dešiniojo krašto "uždarė" prie pat vartų buvęs Juanas Mata.

Tačiau dar iki pertraukos Gustavo Poyet vadovaujami futbolininkai atsitiesė ir po Jacko Rodwello smūgio galva rezultatas tapo lygus. 

Antrajame kėlinyje įvarčių įmušta nebuvo, todėl komandos pasidalino po tašką. Po dviejų turų "Man Utd" turi surinkus vos vieną tašką.

"Tottenham" 4 - 0 QPR

"Sunderland" 1 - 1 "Man Utd"