„Tottenham“ patyrė apmaudų pralaimėjimą namuose © AP nuotr.

Londono „Tottenham“ toliau įrodinėja, kodėl yra viena iš nestabiliausių „Premier“ lygos komandų.

Šeštadienio popietę Christiano Stellini auklėtiniai 2:3 pralaimėjo „Bournemouth“ futbolininkams.

Sėkmingai rungtynes pradėję „pentinai“ pelnė įvartį 14-ąją minutę – po Ivano Perišičiaus perdavimo pasižymėjo Heung-min Sonas. Visgi prieš pertrauką rezultatą lygino Matiasas Vina.

51-ąją minutę į priekį išsiveržė jau „Bournemouth“ futbolininkai. Dominicas Solanke nuginklavo Hugo Llorisą.

„Tottenham“ ekipai sunkiai sekėsi surasti išlyginamąjį įvartį. Galiausiai, 88-ąją minutę buvęs „Bournemouth“ žaidėjas išlygino rungtynių rezultatą. Per pridėtą laiką Richarlisonas turėjo galimybę išplėšti dramatišką pergalę šeimininkams, tačiau vietoj to „vyšnios“ šventė pergalę po puikios atakos kitoje aikštės pusėje.

„Bournemouth“ ekipai – tai itin svarbi pergalė kovojant dėl išlikimo, kol „pentinai“ nepasinaudojo ankstesniu „Newcastle“ suklupimu.

„Southampton“ 0:2 „Crystal Palace“

„Everton“ 1:3 „Fulham“

„Wolves“ 2:0 „Brentford“