"Tottenham" palaužė "Southampton" ir žengė į FA taurės aštuntfinalį

Trečiadienį vakare Anglijoje paaiškėjo paskutinysis FA taurės aštuntfinalio dalyvis.

"Tottenham" stadione susigrūmė vietos žiūrovų palikomas Londono "Tottenham" klubas prieš "Southampton". Arti pergalės buvę "šventieji" galiausiai pripažino Jose Mourinho kariaunos panašumą – 2:3.

"Spurs" jau pačioje rungtynių pradžioje įgijo pranašumą, tačiau "Southampton" atsitiesė – 34-ąją minutę lygybę atstatė Shane'as Longas, o rezultatą antrojo kėlinio viduryje persvėrė Danny Ingsas.

Kai atrodė, kad "Tottenham" visiškai prarado rungtynių kontrolę, 78-ąją minutę vėl lygybę grąžino Lucas Moura.

Svečiai skaudžiai buvo nubausti 87-ąją minutę, kai į jų vartus buvo paskirtas 11 m. baudinys. Tiksliai smūgiavęs Heungas-minas Sonas padovanojo "pentiniams" pergalę ir patekimą į tolimesnį etapą.

"Tottenham" ekipos aštuntfinalyje lauks dvikova su "Norwich".