"Tottenham" namuose sutriuškino "Man City", "Man Utd" - turnyrinės lentelės viršūnėje (VIDEO)

Šiandien Anglijos "Premier" lygoje prasidėjo 7-asis turas, kuriame sužaistos aštuonerios rungtynės.

Pirmasis susitikimas įvyko "White Hart Lane" stadione, kur ginklus tarpusavyje surėmė Londono "Tottenham" prieš "Manchester City". Rungtynių pradžioje įsiveržęs "miestiečių" klubas pajuto "Spurs" jėgą - pralaimėjo rezultatu 4-1.

Susitikimas prasidėjo svečių iš Mančesterio dominavimu. Manuelio Pellegrini auklėtiniai nuo pat pirmos minutės perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas, tačiau ji ilgai netruko ir žaidimas išsilygino.

Vis dėlto tai nesutrukdė "miestiečiams" pasiekti greito įvarčio - 25-ąją minutę po puikaus Yaya Toure perdavimo pasižymėjo 75 mln. eurų šią vasarą kainavęs Kevinas De Bruyne. Per likusį pirmojo kėlinio laiką "Spurs" nesutriko ir aktyviai spaudė svečius.

Savo tikslą šeimininkai pasiekė ir pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino Ericas Dieris, kuris po varžovų "dovanėlės" ir nesusižaidimo pelnė įvartį maždaug iš 25 metrų.

Antrajame kėlinyje M.Pellegrini vadovaujama komanda negalėjo atsitiesti po skaudos išlyginamojo įvarčio ir turėjo atlaikyti "Tottenham" spaudimą. 50-ąją minutę šeimininkų sirgaliai vėl pakilo iš savo sėdimų vietų, kai po Eriko Lamela pakelto kampinio galva Wilfredo Caballero ginamus vartus nuginklavo Toby Alderweireldas.

Pasitikėjimą įgavę Šiaurės Londono futbolininkai kūrė ataką po atakos, kol galiausiai pasiekė ir trečiąjį įvartį. 61-ąją minutę savo pirmąjį sezono įvartį pelnė Harry Kane'as, pirmasis suskubęs prie atšokusio kamuolio.

"Man City" dar bandė pasipriešinti, tačiau 79-ąją minutę buvo padėtas galutinis taškas. E.Lamela po tikslaus Clintono N'Jie perdavimo išmaudė W.Caballero ir galutinai pribaigė "Man City" komandą. Verta paminėti, kad daug diskusijų sukėlė pirmieji du įvarčiai, kuriais buvo suabejota dėl nuošalių.

"Man City" klubui tai buvo antrasis pralaimėjimas iš eilės, o po "Man Utd" pergalės jie nukrito viena pozicija žemyn. "Tottenham" su 12 taškų bent laikinai pakilo į 3-5 vietą.

Kitose rungtynėse Londono "Arsenal" su Alexiu Sanchezu priešakyje pasismagino su "Leicester". Jamie Vardy 13-ąją minutę išvedė šeimininkus į priekį, tačiau per likusį pirmojo kėlinio laiką "kanonieriai" pelnė du įvarčius.

Antrajame kėlinyje nesulaikomas buvo A.Sanchezas, kuris sugebėjo pelnyti dar du įvarčius bei pasiekti "hat-tricką". 89-ąją minutę J.Vardy pelnė dar vieną įvartį, tačiau Olivieris Giroud atsakė tuo pačiu.

Taip pat pergales pasiekė ir kiti grandai, tai - "Manchester United" bei "Liverpool". Paskutinėse vakaro rungtynėse Londono "Chelsea" sužaidė lygiosiomis 2-2 su absoliučiu lygos autsaideriu "Newcastle" klubu.

"Tottenham" 4 - 1 "Manchester City"

25' [0 - 1] K.De Bruyne

45' [1 - 1] E.Dier

50' [2 - 1] T.Alderweireld

61' [3 - 1] H.Kane

79' [4 - 1] E.Lamela

"Manchester United" 3 - 0 "Sunderland"

45' [1 - 0] M.Depay

46' [2 - 0] W.Rooney

90' [3 - 0] J.Mata

"Leicester" 2 - 5 "Arsenal"

13' [1 - 0] J.Vardy

18' [1 - 1] T.Walcott

33' [1 - 2] A.Sanchez

57' [1 - 3] A.Sanchez

81' [1 - 4] A.Sanchez

89' [2 - 4] J.Vardy

90' [2 - 5] O.Giroud

"Liverpool" 3 - 2 "Aston Villa"

2' [1 - 0] J.Milner

59' [2 - 0] D.Sturridge

66' [2 - 1] R.Gestede

67' [3 - 1] D.Sturridge

71' [3 - 2] R.Gestede

"Southampton" 3 - 1 "Swansea"

11' [1 - 0] V.van Dijk

54' [2 - 0] D.Tadič

61' [3 - 0] S.Mane

83' [3 - 1] G.Sugurdsson (11m. baudinys)

"Stoke City" 2 - 1 "Bournemouth"

32' [1 - 0] J.Walters

76' [1 - 1] D.Gosling

83' [2 - 1] M.Diouf

"West Ham" 2 - 2 "Norwich"

9' [0 - 1] R.Brady

33' [1 - 1] D.Sakho

83' [1 - 2] N.Redmond

90' [2 - 2] C.Kouyate

"Newcastle" 2 - 2 "Chelsea"

42' [1 - 0] A.Perez

60' [2 - 0] G.Wijnaldum

79' [2 - 1] Ramires

87' [2 - 2] Willian