"Tottenham" košmaras Čempionų lygoje tęsiasi - Lloriso pašalinimas iš aikštės ir lygiosios su PSV

19 valandą 55 minučių UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos pirmos dvejos trečiojo rato rungtynės iš A ir B grupių

Nyderlanduose įvyko intriguojanti akistata tarp dviejų B grupės komandų - Eindhoveno PSV ir Londono "Tottenham". Hugo Lloriso raudona kortele rungtynių pabaigoje komplikavo "Spurs" šansus iškovoti pirmąją pergalę šiame ČL sezone - PSV pasinaudojo kiekybiniu pranašumu ir išplėšė lygiąsias 2:2.

Šios rungtynės abiem komandoms buvo itin svarbios - tiek PSV, tiek "Tottenham" per pirmuosius du turus patyrė tik pralaimėjimus. Savo ruožtu "Inter" ir "Barcelona" jau turi surinkusios po 6 taškus.

27-ąją minutę PSV įgijo pranašumą, kai grubiai aikštės viduryje suklydo Toby Alderweireldas. Hirvingas Lozano perėmė kamuolį iš belgo ir pasileido bėgti vienas prieš vartininką. Gynėjas dar spėjo sutrukdyti patogiai atlikti smūgį meksikiečiui, tačiau kamuolys vis tiek krito į "Tottenham" vartus.

Visgi ilgai laukti išlyginamojo "Tottenham" įvarčiai neprireikė - 39-ąją minutę Christianas Eriksenas atliko puikų perdavimą į baudos aikštelę įkirtusiam Kierranui Trippieriui, šis surado asitengusį Lucasą Mourą, o pastarasis tiksliu smūgiu grąžino lygybę dvikovoje.

Antrajame kėlinyje pranašumą jau įgijo svečiai iš Londono - 54-ąją minutę po puikaus C. Erikseno perdavimo smūgiu galva pasižymėjo Harry Kane'as.

"Spurs" žaidė gana užtikrintai, tačiau 79-ąją minutę Hugo Llorisas neatsakingai paliko savo vartus ir už pražangą prieš H. Lozano užsidirbo raudoną kortelę.

Tuo pasinaudojusi PSV netruko išlyginti rezultatą - 87-ąją minutę Luukas de Jongas liko visiškai be priežiūros baudos aikštelėje ir vienu lietimu nukreipė kamuolį į Vormo ginamus vartus, kuris aikštėje buvo praleidęs tik daugiau nei penkias minutes.

A grupės rungtynėse taip pat nepaaiškėjo nugalėtojas - "Monaco" ir "Club Brugge" pasidalino po tašką. Thierry Henry auklėtiniai pirmajame kėlinyje įgijo pranašumą, tačiau belgai netrukus pasiekė išlyginamąjį įvartį.

PSV 2 - 2 "Tottenham"
29 [1 - 0] H. Lozano
39' [1 - 1] L. Moura
54' [1 - 2] H. Kane
87' [2 - 2] L. de Jong
79' H. Lloris ("Tottenham") pašalintas iš aikštės

"Club Brugge" 1 - 1 "Monaco
31' [0 - 1] M. Sylla
39' [1 - 1] W. Moraes