„Tottenham“ išvargo pergalę prieš „Brighton“ © Reuters nuotr.

Šeštadienio popietę Londone susitiko vietos „Tottenham“ su „Brighton“ ekipa.

Po įtemptos 90 minučių kovos rezultatu 2:1 triumfavo Christiano Stellini auklėtiniai.

Dar prieš mačo pradžia kibirkštys pasirodė tarp trenerių Christiano Stellini ir Roberto De Zerbi. Mačas prasidėjo fantastišku Heung-min Sono įvarčiu.

Netrukus kamuolį į vartus pasiuntė Kaoru Mitoma, tačiau įvartis buvo atšauktas dėl žaidimo ranka. Visgi prieš pertrauką rezultatą išlygino Lewisas Dunkas, kuris buvo paliktas be priežiūros po pakelto kampinio.

Antrojo kėlinio pradžioje Danny Welbeckas pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau vėl buvo užfiksuotas žaidimas ranka. Ant šoninės linijos prasidėjo aistros – susistumdė „Tottenham“ ir „Brighton“ trenerių štabas, o Stellini su De Zerbi galiausiai buvo išvaryti iš aikštės.

79-ąją minutę Harry Kane'as pelnė įvartį ir išplėšė svarbią pergalę „pentinams“.

„Aston Villa“ 2:0 „Nottingham Forest“

„Fulham“ 0:1 „West Ham“

„Leicester City“ 0:1 „Bournemouth“

„Brentford“ 1:2 „Newcastle United“