"Tottenham" ir "Southampton" patyrė pralaimėjimus, o "Man Utd" palaužė "Crystal Palace" (VIDEO)

Šiandien Anglijoje žaidžiami 36-ojo "Premier" lygos turo susitikimai.

Anksčiausiai prasidėjusioje dvikovoje į aikštę žengė Liverpulio "Everton" bei "Sunderland" futbolininkai. Nors namuose rungtyniavę "irisai" kontroliavo kamuolį net 73 procentus žaidimo laiko, praėjus 9 minutėms po pertraukos "juodąsias kates" į priekį pavyko išvesti Danieliui Grahamui. Kiek vėliau teritorinės persvaros nesugebėjusiems išnaudoti Roberto Martinezo auklėtiniams kamuolį iš savųjų vartų teko traukti dar kartą, nes svečių pergalę 85-ąją minutę įtvirtino Jermainas Defoe.

Po šios pergalės "Sunderland" žengė tvirtą žingsnį kovoje dėl išlikimo ir iš 18-osios vietos šoktelėjo į 14-ąją.

17 val. Lietuvos laiku prasidėję mačai nesėkmingai susiklostė dviem dėl vietos penketuke kovojančioms ekipoms.

"Southampton" vienuolikė svečiuose rezultatu 2-0 nusileido puikią formą demonstruojančiam "Leicester City", kuris, neseniai buvęs lentelės dugne, pakilo į penkioliktąją vietą ir nuo iškritimo zonos atitrūko trimis taškais. "Lapių" pergalė garantavo Riyado Mahrezo dublis.

Tuo tarpu Londono "Tottenham" patyrė sutriuškinimą. Juos namuose nugalėjo lygos vidutiniokas "Stoke City", kuriam įvarčius pelnė Charlie Adamas, Stevenas N'Zonzi bei Mame Biramas Dioufas. Tiesa, "pentinai" beveik visą antrąjį kėlinį žaidė be iš aikštės pašalinto Vlado Chirichešo, tačiau du įvarčius sostinės komanda praleido dar žaisdami pilna sudėtimi.

Vakarinėse rungtynėse ketvirtąją vietą užimantis "Manchester United" keliavo į sostinę, kur stojo į kovą su "Crystal Palace" vienuolike. Svečiai pirmavo jau 19-ąją minutę, kai baudinį sėkmingai realizavo Juanas Mata, tačiau po pertraukos lygybę atstatė Jasonas Puncheonas.

Alano Pardew auklėtiniai kovėsi iš paskutiniųjų, tačiau "raudoniesiems velniams" savo pranašumą įrodyti visgi pavyko. Pergalingą įvartį po Ashley Youngo perdavimo pelnė Marouane'as Fellaini.

[2-0] 32' Steven N'Zonzi
51' Vlad Chiricheš ("Tottenham") pašalintas iš aikštės
[3-0] 86' Mame Biram Diouf

"Crystal Palace" 1 - 2 "Manchester United"
[0-1] 19' Juan Mata (iš 11 metrų baudinio)
[1-1] 57' Jason Puncheon
[1-2] 78' Marouane Fellaini