„Tottenham“ ir „Roma“ iškovojo užtikrintas pergales Europos lygoje © „Reuters“ nuotr.

Ketvirtadienį prasidėjo trečiasis UEFA Europos lygos grupių etapo turas.

J grupėje svarbią pergalę iškovojo Londono „Tottenham“ ekipa, kuri išvykoje rezultatu 3:1 susitvarkė su „Ludogorets“ pasipriešinimu.

Svečius į priekį 13-ąją minutę išvedė Harry Kane'as, kuris pelnė 200-ąjį įvartį vilkint „Tottenham“ marškinėlius, o 33-ąją „pentinų“ pranašumą padvigubino Lucasas Moura.

Claudiu Keseru 50-ąją minutę sušvelnino šeimininkų atsilikimą, tačiau tašką šiame mače 62-ąją minutę padėjo Giovani Lo Celso.

A grupėje itin lengvą pergalę iškovojo „Roma“, kuri namuose net 5:0 pervažiavo Klūžo CFR futbolininkus.

Nugalėtojams du įvarčius pelnė Borja Mayoralis, po sykį pasižymėjo Henrikhas Mkhitaryanas, Ibanezas bei Pedro.

„Benfica“ 3:3 „Rangers“

„Hapoel“ 2:4 „Bayer“

„Lech“ 3:1 „Standard“

„Omonia“ 0:2 „Granada“