„Tottenham“ draugiškose rungtynėse Pietų Korėjoje įmušė 6 įvarčius © Reuters nuotr.

„Tottenham“ ekipa sužaidė pirmąsias savo draugiškas rungtynes šiame tarpsezonyje.

Antonio Conte auklėtiniams Pietų Korėjoje teko kovoti prieš jungtinę vietinių pirmenybių „K-League“ komandą, sudarytą iš ryškiausių žvaigždžių.

Įvarčių fiestoje 6:3 laimėjo „Tottenham“ futbolininkai.

Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 1:1. Iš pradžių nuostabiu reidu įvartį pelnė centro gynėjas Ericas Dieris, kėlinio gale savo įvarčiu galvą atsakė „K-League Allstars“ puolėjas Cho Gue-sung.

Antrajame kėlinyje pergalę „Tottenham“ ekipai įtvirtino H. Kane'o ir Son Heung-mino dubliai. Anglas įmušė retą įvartį iš standartinės situacijos.

Kitas draugiškas rungtynes „pentinai“ Pietų Korėjoje žais prieš „Sevilla“ ekipą.